Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz becsajozni,...

Miért ilyen nehéz becsajozni, miért nem tapadnak rám a csajok, ha a lányok meg nem is kell, hogy jól nézzenek ki és máris tapadnak rájuk facebooon a fiúk, miért, miért, miért?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam, már, direkt csináltam egy rakás képet magmaról, folyton váltogatom, hátha egyik lánynak megtetszem végre és rám ír, de semmi, erre látom, hogy tök nem is nagy szám külsejű lányok feltesznek képet és kapnak máris 20 lájkot, meg egy rakás hódolói s.ggnyalást a képük alá. Nem értem, most komolyan nem tetszenék egy lánynak sem vagy mi van? :(
2013. jún. 28. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
küldj képet :) :3 biztos nem vagy ronda csak te hiszed ezt magadról4
2013. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérlek jelöld már ki hogy hova szarjak:D

Most tényleg az a legnagyobb problémád, hogy a nők nem verekszenek össze érted? De gondolom te egynek sem írnál(azt meg sem kockáztatnám, hogy személyesen beszéltél egyel is)

2013. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is csalódok egy csomót.De köztünk 2 különbség van.

1. Próbálkozok,élőben.Nem csak várom a sültgalambot.

2 nem sírok.

2013. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert azt várod, hogy a lányok írjanak rád... mert nyugodj meg, ez nem fog megtörténni :) te írj valakinek, akinél szerinted lehet esélyed, vagy talán ne fb-n éld az életed :)
2013. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csajoknak kell ez a hódolói cucc... De amúgy kb. A legtöbbnek azért van a képén 20 lájk mert megkérik hogy lájkold..vagy azért mert nagyon jol néznek ki..vagy azért mert r*bik... Nyugi ;) /egy csaj/
2013. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtok rólam, élőben is csináltam már, de ott sem voltam sikeresebb, az egy dolog, hogy megadták az elérhetőségüket, de lényegében nem kíváncsiak rám, ha nem keresem őket, felőlük meg is halhatok, sőt a többségnek amúgy is pasija volt már.
2013. jún. 28. 19:25
 7/10 ASOT ***** válasza:

Kegyetlen az élet!

Reggel pölö nem volt tej a kávémhoz, nagyon rosszul érintett...

2013. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6

És? Keresd te őket, nagy ügy. Férfi vagy, mi a tököm...

2013. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 19:25

jaj ne is mond, nekem meg pont reggel mondta be az unalmast az öngyújtom és elhült a kávém mire találtam egy gyufát a házban :(

igen ez kegyetlenség volt az élettől. :'(

2013. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASOT ***** válasza:
dühítőek ezek az apró dolgok mi?? :)
2013. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!