Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nagyon nehéz?!

Fiúk nagyon nehéz?!

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, ne vegyétek tolakodásnak, de: Miért nem lehet úgy pisilni, hogy ne legyen csupa sárga pötty a WC fala, a WC perme, a padló, ülőke alja? Ha kicsit több sör gurult le vagy éjjel félálomba vagytok, legalább akkor, miért nem lehet ráülni? Néztétek már milyen gusztustalan? Takarítottátok el magatok után a heti vizeletet a csempéről, meg egyebek? Itt lehettek őszinték, nem kell hazudni, hogy jajj én letakarítom, persze én ráülök, én meg Lady Gaga vagyok. Anonim oldal!

TISZTELET A KIVÉTELNEK! Tudom, nem minden pasi ilyen, de én az ilyenek válaszát várom elsősorban.

Köszi.


(Nem egyedülálló pasik véleményét várom elsősorban, nyilván ők vagy nem csinálnak maguknak plusz munkát és leülnek, vagy kitakarítanak mivel nincs nő a háznál. Egyértelmű).



2013. szept. 9. 15:31
1 2 3
 21/29 Captain Hindsight ***** válasza:
42%
én sem ülök soha a wc-re sz@rni is állva szoktam néha a wc-be néha kádba mosdóba ha nem otthon vagyok néha szekrénybe is bele szoktam hugyozni vagy akár sz@rni is
2013. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Captain Hindsight ***** válasza:
59%
mikor lusta vagyok felkelni a gép elöl néha pet-palackba is beleeresztem és volt hogy már beleivott valaki illetve egyszer nekem is sikerült beleinnom mert elfelejtettem.haveroméknál az erkélyről szoktunk kicsövelni 8. emeletről:D egyszer ki is kakkantottunk nincs is annál jobb
2013. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

Pasik a párotok iránti tiszteletből kéne vagy kitakarítani vagy kulturáltan pössantani, nem azért, mert derogál!.

Napi 10 perc eltakarítani. Nem sok. Nem lenne jobb, ha abban a napi 10 percben mondjuk Veletek foglalkozna és nem avval, hogy utánatok takarítson? Egy nő nem cselédnek születik a férfiak mellé, hahó!

Ülve pisilni nem homós. Páromnak 20 centis van, normál WC és mégsem ér a falhoz Neki.

És képzeljétek mi nők is szoktunk éjjel álmosan WC-re menni és marhára UNDI, ha bele kéne ülni a férfihúgyba, mert hiába van felhajtva, a ráülendő részre is kerül.

Az nem UNDI???

2013. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem nincs bajom a célzással? Előfordul, hogy mellé megy, de messze nem olyan sűrűn, hogy probléma legyen belőle. Ha meg félremegy feltakarítom.

Ülve meg hugyozzanak a nők, a bzik, és a papucsok.

2014. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

majd ha ulve hugyozas kozbe meredezik a cerka, akkor lehet uszni a hugyba! egyszer kertek meg minket 1 helyen erre, ez lett az eredmenye. pedig mindig normalisan hugyozok, ha melle csoppen takaritom egybol, sot hugyozas utan a pocsom is torlom mert utalom ha hugyos a gatya rajtam.

de h megegyszer uljek, aztan pont akkor meredezzek... utana meg a combom is hugyos lett.

2014. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
ne a farkad takarítsd, hanem rázd meg kicsit, lejön róla a maradék.
2014. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
akkor is marad a csoben.
2014. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Ha reggel felkelek és merevedésem van képtelenség a wc-be

találni,sok idő mire lemegy annyira,hogy tudjak rendesen pisilni,ilyenkor irány a mosdókagyló mert máshogy nem tudok!

2015. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28


10-15 fekvőtámasz. :)

2015. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!