Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan férfiakat,...

Ismertek olyan férfiakat, akik szeretik, igénylik, hogy szeressék őket?

Figyelt kérdés

Már a sokadik olyan férfival hoz össze a sors, aki egyszerűen nem bírja elviselni a szeretet/figyelmet. A legutóbbi még friss élmény, ezért megint ezen töröm a fejem. Nem bírom felfogni, hogy az ilyen embereket miért idegesíti, ha érdeklődnek felőlük, esetleg elhívom valahova, hogy legyen egy jó esténk, de nem. A viszonzást, mint fogalmat persze hírből sem ismeri. Zavar, hogy megint pofáraestem, pedig nincs elviselhetetlen jellemem.


Csak nyugtassatok meg, hogy léteznek olyanok, akik szeretik, ha törődnek velük és nem nyűgként élik meg a kedvességet. (Nem ismerkedni akarok, senki ne értse félre)



2013. szept. 14. 19:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, hogy ilyen részletesen leírtad. Most már kezd világossá válni, hogy tartalékban tart engem. Töke pedig nincs hozzá, hogy nemet mondjon. Remélem nem minden hímnemű ilyen.
2013. szept. 15. 08:13
 12/12 anonim válasza:

Nyugodj meg, léteznek! :) Az én párom ilyen, sőt néha jobban mutatja, hogy szeret, mint én!:)


Nekem is hasonló tapasztalataim voltak, sokszor magamat hibáztam, hogy minek kellett velük bármit is kezdenem...aztán egy ideig nem is keresgéltem senkit, vártam. :) És bejött.


Csak azt tudom mondani, hogy kitartás! Igen is vannak normális férfiak, akik igénylik, hogy szeressék. (egyébként szerintem alapjáraton minden ember igényli, sajnos Te a rosszakat fogtad ki, sajnálom..)

2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!