Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen rájöttem, hogy az...

26 évesen rájöttem, hogy az eddigi életem alapján értéktelen és rossz ember vagyok. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A szüleim gazdagok, soha a büdös életbe nem dolgoztam meg semmiért. Voltak próbálkozásaim, de sikertelenül. Ilyenkor persze mindig másokra mutogattam.

Éltem mint Marci Hevesen. Elvoltam, de semmi értelme nem volt az egésznek. A kapcsolataim sekélyesek. A legjobb barátimat már túl sokszor megbántottam, mert az érzelmeimet nem tudom kezelni. Dührohamok jönnek rám és megbántom pont azokat, akik közel állnak hozzám.

Egy nagyobb csalódás után ( még 18 éves koromban ) szinte tudatosan öltem ki magamból az érzelmeket a nők iránt. Szexuális kapcsolatot csak és kizárólag prostituáltakkal létesítettem eddig egész életemben.

A jelenlegi "barátaim" inkább csak haverok, akikkel néha összejárunk inni és ennyi. Senkivel nem tudok mélyebb dolgokról beszélgetni.

A családomból egyedül édesanyámmal mondható normálisnak a kapcsolatom, a bátyámmal és apámmal alig beszélek.

Egyszer édesapámmal annyira összevesztem, hogy hónapokig nem beszéltünk. Emiatt idegösszeomlást kapott. Azóta már jobban van. Már beszélünk egymással, de csak keveset és a legszükségesebb dolgokról.

Na hát így hirtelen az az amit letudok magamról írni. Biztos tudnék még, de ez már bőven elég. Valami itt nagyon ellett rontva. Semmi értelme az életemnek azt hiszem. Nem tudok másoknak örömet okozni. Mit csináljak ?


2013. szept. 14. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Változtass, még semmi sincs veszve. Nyiss az emberek felé, legyél kedves, érdeklődő. Főleg a családoddal. De csináld szép lépcsőzetesen, mert ha hirtelen elkezdessz bájologni, az fura lesz, és gyanús.

A tanulásról pedig annyit, hogy a szomszédom 45 éves, és most kezdi a főiskolát - mert sohasem késő.

2013. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Egyetértek az eddigiekkel. Azt tenném hozzá, hogy ha megfogadod a tanácsokat és elkezdesz változtatni, ne keseredj el, ha úgy tűnik, senki nem veszi észre. Nekik is adj időt, mint magadnak.
2013. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia, szóval először kérj bocsánatot azoktól akiket megbántottál, döntsd el mit akarsz az életben. Ismerj meg új embereket és keres lehetőséget. De mindezek előtt.... döntsd el, hogy te mit akarsz.
2014. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első lépést megtetted: felismerted, hogy szar a helyzet, és vágysz a változásra. A többiek leírták, hogyan teheted meg. Hajrá.
2014. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Micsoda világba kerültünk? Most azokat sajnáljuk, akik gazdagok, és nem is kell nekik dolgozni? Atyaég, azért ennyire ne legyünk hülyék! Aki gazdag, legyen boldog a pénzével, és ne panaszkodjon.
2015. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!