Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számít, mit gondolnak...

Mennyire számít, mit gondolnak rólad azok, akikkel együtt élsz?

Figyelt kérdés
Szülőkre is gondolok, de pl. testvérre, sógorra, anyós-apósra, barátokra, vagy csak simán albérlő lakótársakra. Érdemes-e félreértések, kínos szituációk..ilyesmik miatt aggodalmaskodni, fontos-e mindent megbeszélni? Pl. ha valaki önhibáján kívül esik kellemetlen helyzetbe (nem ő a tettes, mégis mindenki azt hiszi) azt meg kell-e beszélni, és ha magától a vádlottól nem kérdez senki semmit, csak a ház többi tagja beszéli meg a dolgot egymás között, helytelen következtetéseket levonva, és te nem tudod tisztázni magad, mert nem adnak rá lehetőséget?

2013. szept. 23. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a családommal élek együtt, ezért nagyon is számít. Sőt, kizárólag az számít, hogy ők mit gondolnak.
2013. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire mély és őszinte a kapcsolat azokkal, akikkel együtt élünk. És hogy csak kényszerből élünk velük, de amint lehet elköltöznénk, vagy pedig önszántunkból hosszútávon akarunk velük élni.

Nem mindegy...

2013. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem számít, hogy ki mit gondol, leszámítva a páromat. De az igazságtalanságot nem tudom elviselni, szóval ha alaptalanul megvádolnak vagy kibeszélnek a hátam mögött azok az emberek, akikkel együtt élek, akkor igenis kiállok magamért, mindenkinek elmondom az igazi veriziót és mindenkit jól letolok azért, mert nem engem kérdezett meg, hanem nekiállt rólam pletykálni. Ja, és olyan nincs hogy nem adnak erre lehetőséget :) Addig dolgozom rajta, amíg nem érem el a célomat. Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát :)
2013. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, de ha csak sejted, hogy kibeszélnek, de bizonyítani nem tudod, akkor mi van?
2013. szept. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!