Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtudtam, hogy az IQ-m...

Megtudtam, hogy az IQ-m alapján okosabb vagyok az emberek 95%-ánál. Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Örüljél.
2013. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező és mennyi lett a teszt eredménye?

Nekem az iskolai pszichológus csinálta meg a tesztet, mint a többi osztálytársamnak, és 137 lett.

nem merték nyilvánosan elmondani, félrehívtak, a tanár is jött velem, azt hittem hogy valami rosszat csináltam, de akkor belekezdett a pszichológus, hogy ezzel a tudással vmit majd kezdenem kellene.

Hát, elvégeztem egy fősulit, ugyanúgy , mit a középsulit, szinte semmit sem kellet tanulnom, mert minden megmaradt a memóriámban.

És ugyan így ezt a tehetségemet a való életben is kamatoztatom...jól elvagyok belőle.

2013. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez jött ki a Mensa teszten, meg egy barátomnak is. (Azért nem hinném, hogy mindenkinek ezt mondják, mert ismerek olyat, akinek alacsonyabb, meg olyant is, akinek magasabb.) 95% nem olyan nagy cucc, ez azt jelenti, hogy kb. minden huszadik ember ugyanolyan okos vagy okosabb, mint te.
2013. okt. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Minden huszadik? Ez meg hogy jött ki?


100 emberből 95 embernél jobb a problémamegoldó képességem.

2013. okt. 8. 14:57
 15/17 anonim ***** válasza:
gondolom, nem matek jellegű feladatokból jött ki az a 95%...
2013. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tölts át ide is valamennyit:D:P
2013. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az enyem 140, es nem is az anyanyelvemen volt a teszt, raadasul tele volt matekkal, en meg human beallitottsagu vagyok.
2013. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!