Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szóval illetnéd az...

Milyen szóval illetnéd az olyan embert, aki mindig felveszi az épp aktuális párja stílusát, mind beszédben, s mind viselkedésben?

Figyelt kérdés

A kérdés abból adódott, hogy egy ismerősöm csaja (akivel eddig is beszélgettem) úgy beszél teljesen, mint az ismerősöm(szóhasználat, hangsúly...). két hónapja vannak együtt. Ha írásban szólt volna hozzám, nem hittem volna el, h nem az ismerősöm ír.

A csajnak eddig 2 válása volt(26 éves) két gyereke van, és mindig őt dobják a pasik. Szinte menekülnek tőle az emberek....

Nekem egyből az jutott eszembe róla, hogy mekkora jellemtelen, nincstelen, és tanulatlan ember, aki nem találja a helyét az életben. Szerintetek helytállóak ezek a jelzők egy ilyen nőre?



2013. okt. 7. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem minden szó értelmezhető át, és nem akármire.

Ezt hívják nyelvismeretnek.

Nagyon buta vagy! Persze nem olyan buta, amilyenre te gondolsz, hanem amolyan átértelmezett buta.

2013. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod róla és a felsorolt jelzők nincsenek egymással köszönőviszonyban....


Más: menekülnek tőle az emberek? Kik? 2-t írtál. 2 olyat, aki el is vette, és akikkel közös gyereke is van. Valakivel házasodni és gyermeket nemzeni pedig nem a menekülés jele.:)

2013. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én alkalmazkodónak hívnám, vannak ilyenek. Részben én is ilyen vagyok. Ettől még van saját személyiségem és nem fogom utánozni a párom.
2013. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Társfüggő, amiből (plusz a két válás kontra két gyerek) következik, hogy felelőtlen. Nem önmagát adja, hanem amit a párja elvár tőle, hogy maga mellett tudhassa. Így aztán könnyen kihasználható.


De ez korántsem egy 100%-os megállapítás, ahhoz kevés a rendelkezésre álló információ.

2013. okt. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nem kértem egyébként senkit, hogy kioktasson(bár ez itt mindenkinek jól megy, azt már észrevettem:))"


Mert az sokkal korrektebb viselkedés, amit te csinálsz? Kibeszéled az ismerőseidet a hátuk mögött, az mire jó neked? De gyere, ha ettől elégülsz ki: Hű, micsoda egy nyomi csaj, igazad van, szerintem is szörnyű teremtés, minek él az ilyen... MOST JOBB?!

2013. okt. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyéniségtelen? Nincs is ilyen szó. :D de az.A kisgyerekekre jellemző hogy felveszik egy személy stílusát,aki éppen szimpatikus nekik,utána az kuka,jön egy teljesen más viselkedésforma,amíg ki nem alakul a végleges úgy 18 éves kora környékére.Szóval..ja ennyi
2013. okt. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy tisztában a szavak jelentésével. :D


Nekem az jut eszembe, hogy talán túl alkalmazkodó, vagy nem találta még meg igazán a saját stílusát, nincs elég erős, kiforrott egyénisége, ezért hajlamos másokét felvenni. Vagy annyira tetszik neki a barátja stílusa, hogy automatikusan átvette. De nem tudhatom, nem ismerem. Az ő dolguk.

2013. okt. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!