Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 3. életév betöltésével...

A 3. életév betöltésével nagyot változnak a gyerkőcök? Kinek hozott nagy változást a 3. év betöltése a szobatisztaságban, étkezésben (nem túl sok félét evett vagy más gond volt), viselkedésben, beszédben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sokaktól halottam hogy pl. a szobatisztaságra addig is szoktatták a gyermeküket, de a 3. szülinap előtt néhány nappal ment magától wc-re.

Félreértés ne essék, nem azt várom, hogy a gyermekemmel csoda történik, amíg Én karba teszem a kezem, csak tényleg kíváncsiság az egész! Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp így történt a csoda a szobatisztasággal, evéssel, beszéddel. Kereken 2,5 éves volt, egyik napról a másikra mindhárom ment. Azóta csak egyre ügyesebb, most 2év9hónapos lesz.
2011. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nálunk pont így volt.(Idén)május közepén volt 3 éves,és abszolút pelenkás volt(még csak szándékában sem állt a dolog).Ám nem egész 2 hét múlva kijelentette,hogy vegyük le róla a pelenkát...na,azóta szobatiszta,és délutánra ágy tiszta.Éjszakára még adok rá pelust(jobban alszik így,és majd megérik rá,hogy ne kelljen),de többnyire csont száraz reggelre.A kajálással nem volt gond,de a beszédében is nagy változás következett be:nagyon tisztán,érthetően,és szép kerek mondatokban kezdett beszélni.
2011. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vártam a csodát de késett 3 hónapot. 3 éves 3 hónaposan lett egyik napról a másikra szbatiszta, addig hiába próbálkoztam bármivel. Más dologban nem volt nagy áttörés, evés, beszéd addig is ment.
2011. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!