Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom elfogadni, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Rengeteget adok magamra..erősen sminkelem magam..minden nap 2órát készülődök,de kb. semmit sem ér,mert ronda vagyok ígyis-úgyis. Sajnos ez kihat az egész életemre, mindenhol határozatlan vagyok..Munkahelyen is alig merek megszólalni.. mit cisnálhatnék?

2013. okt. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
dolgoz, keres pénzt, menj plasztikai sebészhez nincs olyan amit ma már nem lehetne megcsinálni
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondom,h nem gondoltam rá

De akkor az egész arcomat szét kéne verni,mert konkrétan a formájával van a legnagyobb probléma.

2013. okt. 11. 20:58
 3/7 acelsziv ***** válasza:
biztos, hogy tényleg csúnya vagy? Mások mit mondanak rólad?
2013. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos,van önkritikám.

Hátam mögött sokan mondták már.

Kaptam pár beszólogatást is.

2013. okt. 11. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért,milyen az arcformád?Mit nem szeretsz még magadon?Korod?
2013. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyelj,egy jó tanács...fogadd el magad!! Mit foglalkozol vad idegen embereknek a véleményével..aki szeret az nem fog ilyet mondani ,mert olyannak szeret amilyen vagy..érdekelne hány éves vagy? nekem is voltak önértékelési gondjaim...sokáig.Nem vagyok vékony és ugye a mai világban az szép és trendi aki lapos mint egy deszka két labdával...

utáltam a nyarat :( de belefáradtam,nagyon...megtanultam mik az előnyös ruhák,mert előtte mindig zsákokat hordtam,most sem öltözök úgy mint egy kötözött sonka de nem takargatom magam betegesen. és elkezdtem tudatosan elfogadni magam..a párom ilyennek imád,a családom is így szeret, akkor nekem miért kéne leélni egy életet,úgy hogy rosszul vagyok ha tükörbe kell néznem...csak azért ,mert másnak nem ez jön be...leszarom már :) tedd Te is ezt és sokkal boldogabb leszel ,és ezt a környezeted is értékelni fogja :) sokat számít az önbizalom hidd el:) Tudd meg milyen frizura áll jol neked,hajszín ,fazon...menj el egy sminkeshez mutassa meg neked,hogyan sminkeld magad úgy ,hogy ne legyen rajtad egy kiló vakolat,de csinos legyél,öltözz divatosan,színesen, és mosolyogjál sokat...önbizalom..ha Te szépnek látod magad akkor már nyertél :) sok sikert.

2013. okt. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Nekem is ez a sors jutott. Ha beszólogatnak neked, akkor biztos csúnya vagy. Még képet sem kell küldened. Ez a legpontosabb kritika. Sajnállak, mert tudom milyen rossz így élni. 10x jobnak kell lenned ahhoz, hogy feleannyira becsüljenek, mint azt aki szép és egyáltalán nem töri magát. Szimplán csak van. Plasztikát nem ajánlom. Nézd meg mi történt azokkal a sztárokkal, akik túlzásba vitték. És mint mondtad sok mindennel bajod van. Vagyis egy műtéttel nem érnéd be. Ne ess kísértésbe! A plasztikai sebész sosem fog olyan szépet alkotni, mint a természet. És egy széteső műanyaggal teli arcnál minden jobb. Még a csúnya is. De lehet az a baj, hogy túlzásba viszed a sminkelést. Ebben az esetben ellenkező hatást fogsz elérni. Vagyis lehet nem is vagy csúnya, csak a sok smink, amit magadra kensz már groteszk. Mégis küldhetnél képet. Elküldöm az email címemet. Ha gondolod arra küldheted. Ha nem akarod megértem.
2013. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!