Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehetnek ilyen felelőtlen...

Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek a szülők?

Figyelt kérdés
Tegnap a strandon figyeltem ,hogy több kisgyerek, baba is kint van a déli órákban a napon, ráadásul sapka nélkül!!
2012. aug. 5. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Így! A mai világban csodálkozol???Mert én már nem!Az a lényeg hogy mi nem vagyunk ilyenek!
2012. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora gyerek és mennyi időt ? Kifejezetten a tűző napon? Csak azért kérdezem mert itthon nálunk a 3 és 5 évesem is kint van 11-12ig, 3kor megyünk ki legközelebb és SOSE hordanak sapkát utálják nem viselik el, továbbmegyek az 1 évesem se...(mondjuk ő nincs kint a tűző napon max.5-10 percet) Sok haja van mindháromnak és szőkésbarna a hajuk.
2012. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
láttam kb. 1 éveseket és 6 éveseket is. Délben volt ez, és még 1-kor is a parton játszadoztak.
2012. aug. 5. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

2es vagyok én úgy vagyok vele hogy nekem se esik jól a napon főni úgy 11 és 2-3 között akkor gondolom a gyereknek se. De egyébként érdekes amit írsz mert így belegondoltam és mikor a fiam volt pici úgy 5 éve akkor valahogy sokkal inkább sapkásak kalaposak kendősek voltak a babák, manapság meg valahogy sokkal ritkább lett. Ez az elv ami korábban volt hogy 1 éves korig MINDIG kell valami a gyerek fejére (télen ősszel tavasszal sapka, nyáron kalap) valahogy kihalt.

Rám is furán néztek mikor arról érdeklődtek kell e az augusztusi újszülöttnek kissapkát venni...

2012. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem ezzel nincs gondom.A 3 éves fiam ki se megy a lakásból sapka nélkül.Most egy aranyos kis kék nyári sapkája van.Ez mindig rajta van.
2012. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a 3 évesem,ebben a nagy melegben bent játszik,délután kimegyünk ha már nem tűz a nap.semmilyen programért nem főzném fel a gyerekemet.
2012. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szokás dolga. Mi kint vagyunk az udvaron/kertben minden nap gyakorlatilag reggeltől estig.

A fiam 2 éves, nem tűri meg a kalapot. Egy szál trikóban van, vagy néha még az sincs rajta.

A lány 4 hónapos, ő is pucéran van ebben a dög hőségben, pelust sem adok rá. Nyilván, a picit nem napoztatom, de azért éri őt is a napsütés.

2012. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Továbbmegyek, én azt nem értem, hogy a médiában, meg mindenhol azt hangoztatják, hogy ezt a meleget csak vízparton, vízben lehet kibírni. Ok, hogy a víz hűsít, de árva árnyék nincs a vízben, észrevétlenül is leég az ember.

Mi csak 8-11-ig vagy 16-20-ig strandoltunk a nyaraláskor a balcsin, eszünkbe nem volt a déli órákban még sapkában sem a tűző napon lenni. Kivéve persze pl. ha belecsúsztunk a déli órákba mondjuk egy állatkerti kirándulásnál... de akkor is kerestük a legkisebb árnyékokat is....

2012. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!