Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki mond nekem egy jó...

Valaki mond nekem egy jó pszichológust, pszichiátert?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve nagyon nem érzem jól magam. Letörtség, fáradság, gyengeség ami jellemez. Nagyon elszigeteltnek érzem magam az emberektől, még a családomtól is. Így magányos is vagyok. Gyakran van hipochondriám is. Ez nagyon kellemetlen tud lenni. Nincs olyan nap, hogy ne jönne elő bennem ez a gondolat. És ami a legszörnyűbb, hogy már öngyilkosság is jutott az eszembe.:(

Nagyon lent vagyok és nem tudom, hogy ez változni fog-e egyáltalán, mert már így is szenvedés az egész életem.


Egy 22 éves lány.


2013. jún. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves 22 éves lány!

Legalább várost, vagy megyét megadhattál volna, hogy ne törjük magunkat, országosan. A legjobb az lenne, ha elmennél a háziorvosodhoz, és neki mondanád el a bajodat. Ő ismer pszichológust is meg pszichiátert is. Ráadásul sztk.s ( TB-re), vagy magánorvost.

2013. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van itt több is

[link]

2013. jún. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek ha gondot okoztam nektek, hogy nem írtam régiót ahonnan tudnátok írni pszichológust. Igyekszem bepótolni figyelmetlenségem.

Ismertek olyan személyt Békéscsaba, vagy Gyula környékén aki tudna segíteni?

2013. jún. 30. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

budapesten a tündérhegy tud segíteni, vidékieknek is


békéscsabán a mentálhigiénés tanácsadót egyáltalán nem ajánlom

2014. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!