Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a telet! Ki szereti a...

Utálom a telet! Ki szereti a telet, és miért? Hogy lehet szeretni a havat, hideget, jeget?

Figyelt kérdés
ki szeret a megállóban fagyoskodni? Havat tolni? El csúszni a jeges járdán? Hogy lehet szeretni a telet? Mit lehet szeretni ebben?

2013. okt. 29. 21:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
Rühellem a telet, hogy szűnne meg örökre.
2022. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy megszűnjön! Szeretem a nyarat is, de a télben meg az a jó, hogy csend van, ha van hó akkor tisztának is hat minden, és végre kuss van esténként.
2022. nov. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

Nálam szenvedélyesebb télgyűlölőt aligha találni szerte e Földkerekségen.

Én a forró nyarat nagyon szeretem. Nem zavar a hőség, kánikula.

A télnek annyi szépségét elismerem, hogy amikor leesik a hó, kisüt a nap, kellőképp hideg van, hogy ne olvadjon és a hó teteje, mint megannyi Swarowski kristály csillog... Na az szép. Ha kívánságműsor lenne, akkor december 23-án leesne a hó, hideg lenne, a hó megmaradna, aztán újév után elolvadna, vízkereszttől meg kezdhetne tavaszodni oszt jónapot.


De ezzel szemben mi a valóság? undi sötét, undi latyak, undi hideg, de az a guzmákos, bőraláhatoló nyirkos hideg, karácskonykor zéró hó, amikor meg várnád a tavaszt, akkor beindul Holle Anyó és Tél Tábornok. És persze olvad is, latyak, sár, a kocsik dzsuvásak, stb. Okádék.

2022. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23.: Szerintem nincsenek is igazán telek mostanában, hideg sincs nagyon, inkább olyan semmilyen az egész. 😕 Én amúgy minden évszakot egyformán szeretek.
2022. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!