Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha egy lány sír egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha egy lány sír egy fiú után, tényleg szereti őt, de ha egy fiú sír egy lány után, soha többé nem fog így szeretni más lányt" - fiúk, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 22:59
1 2
 1/15 Marada ***** válasza:
92%
Lehet hogy van benne valami igazság.
2012. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy fiú sír egy lány után az biztos nem fog lányt szeretni, mert amelyik fiú sír, az langyi-bangyi.
2012. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Imádom amikor azt hiszik, hogy a férfiak nem tudnak sírni, csak a b*zik :D
2012. máj. 27. 23:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exem sirt utánam és nem meleg!!!!
2012. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát eléggé igaz ez az állítás. A fiúk ritkábban sírnak, de van nekünk is érzésünk, érzelmünk. Ezért nem kell lebuz/zni...
2012. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
29%
igen,en 14 vok de fel evig voltam egy lanyal utana meg nem tutunk beszelni par hetig es utana mar ugy kezte hogy szeretnek szakitani veled,idegenekel nem alok szoba meg feszrol is letiltot es mielot letiltot fojton kotozkodot meg minden es mar ez 2honapja volt es meg estenkint sirok miata es orakig nem tudok aludni tegnap megtet anyit ertem higy levete a tiltast mert felhivtam es veletlen elsirtam magam mert barmit kerdeztem vagy montam azt monta hogy skh,csak,kozod? Es meg koszoni se koszont anyit mondot hogy ja te vagy az... Mert nem a sajat telomrol hivtem mert azal nem birtam mert azt monta hogy a hivot fel nem talalhato probakozon kesob... Valoszinuleg letiltot...
2012. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

6!


Szomorú nyarad lesz a magyar évismétlő miatt...

2012. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
78%

6! Hallgass rám vegyél egy helyesírási szótárat!

Szerintem teljesen igaz ez az idézet. A fiúk sokkal kevesebbet sírnak, mint mi lányok. Attól,hogy egy fiú sír egy lány után még nem b*zi.

2013. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ferenc13 válasza:
83%
igen! :/
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hywix válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben így van.....én is sírtam már lány után,de nem vagyok meleg..
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!