Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként lehet élni eláll...

Felnőttként lehet élni eláll fülekkel?

Figyelt kérdés

Egészen óvodáskorom óta piszkálnak az elálló füleimmel. Iskolába már mindig kiengedett hajjal megyek, akkor ugya annyira nem látszik, itthon pedig rendszerint begumizom, mert csak kényelmesebb. De a családom is ezzel piszkál, gúnyneveket aggat ám, stb. Szerintetek valaha kinövik ezt a piszkálódást az emberek és elfogadnak olyannak amilyen vagyok? :(

17L


2013. okt. 30. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:
elálló*
2013. okt. 30. 09:36
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon elálló meg is lehet mütetni.
2013. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon eláll, akkor igen szembetűnő tud lenni, azonban ezzel nyilván együtt lehet élni. Az, hogy piszkálnak szerintem nem rossz szándékból történik, biztos nem akarnak megbántani vele.

Egy jó frizura eltakarja az esetleges hibát. Senki nem tökéletes, szinte mindenkinek van olyan adottsága, amit igyekszik véka alá rejteni.

2013. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek buták, a gyerekek néha kifejezettem gonoszak.

A családodat meg ne is minősítsem...

Próbáld meg egyszer a családdal megértetni, hogy ne gúnyoljanak, mert rosszul esik, nem biztos, hogy felfogják...

És igen meg is lehet műttetni, de nem okvetlen muszáj.

Ha te elfogadod magad, nem zavar, meg nem figyelsz a csúfolódókra, akkor minden OK, ők is abbahagyják egy idő után

2013. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!