Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén miért gondolják így?

Risszaa kérdése:

Őszintén miért gondolják így?

Figyelt kérdés
Miért van az h nagyon sokk ember úgy gondolja h a rockerek ápolatlanok?

2013. nov. 3. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez azért van így mert ez egy külön világ. Nem ápolatlanok, csak más világban élnek mint egy másik ember.
2013. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom róluk, hogy ápolatlanok, bár tény, hogy azok a rocker lányok, vagy rocker srácok, akiket eddigi életem során láttam, hát... (zsíros, összefogott, előnytelen fazonú haj lányoknál, hullaszínű bőr, a srácok sem voltak a "dejópasi" toplistán...a rocker srácok általában magasak és véznák, ez a megfigyelésem). De a véleményem, az általános megfigyelésem nem szokta tükrözni a hozzáállásomat a rockerekhez. Ha így érzik jól magukat... :)
2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ápolatlanabbak, mint bárki.
2013. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Épp h a rockerek nem véznák mert kell valamennyi izom hisz mostanság elég sokan meg akarják verni őket mert ők egy fokkal egyénibbek

és vannak ott a jó pasik csak körbe kell nézni

(és itt most tapasztalat beszél a mi kis bandákban ez rendszeres)

2013. nov. 3. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem értem, hogy miért kell valakit megverni azért, mert más a megszokottól. Ez miért vált ki indulatokat az emberekből? Azt hallottam, hogy nyugaton már kb. mindenki lesz*rja, hogy ha látnak pl. egy meleg párt kézen fogva sétálni. Az a baj, hogy itt senki se a saját portáján söpröget, hanem mindig másokén.
2013. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Támogatom, sok közöttük a kifejezetten jóképű pasi és szép csaj.
2013. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És viszont tök normálisak is tudunk lenni attól fügöen h bakancsban járunk vagy kutya lánc van az oldlunkon
2013. nov. 3. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább ne írj semmit, mert ezzel pont ellentétes hatást érsz el :DD
2013. nov. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak be akkarom bizonyítani h nem vagyunk áplatlanok és h nem egy bunkó népség (mert nem mellesleg ezt is hiszik)

szerintem ezzel nincs semmi gond

2013. nov. 4. 18:05
 10/11 anonim válasza:

Hát, én izig vérig rocker vagyok, sajnos csak belül, mert a hosszú haj meg stb. háát a családom, környezetem nem igazán tolerálja. Kifejezetten mondhatom, hogy rövid, hajam van, ami nem zsiros eggyáltalán és teljesen normális ruhákban járok, igaz 85% ban feketét hordok, de ebben kimerül az öltözködési rockerségem.

Aki azt irta, hogy magas és vékony srácok a rockerek ez nem általános, oké, hogy én az vagyok de többet is ismerek, aki nem magas és nemis vékony, mégis rocker, sőt inkább metál arcok, mint énis. De, mondom, ha az utcán elmész mellettem ezt nem mondod meg :) Csak aki ismer az tudja.

2013. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!