Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 17 éves lány vagyok, és 57...

17 éves lány vagyok, és 57 kiló. Az alakommal megvagyok elégedve, mert többé-kevésbé csinos vagyok, de 1 valami nagyon zavar?

Figyelt kérdés
a hasam. Oda hízok. Se a combjaim nem vastagok, nem is nagy a fenekem, csak a hasam a nagy. Pedig rendszeresen mozgok, azt hittem ez segít. Valószínű ezt örököltem, az anyukám is ilyen alakkal lett megáldva. Mit lehetne tenni? Hogyan lehetne eltűntetni nyárra onnan a zsírpárnákat?
2010. ápr. 4. 13:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
45%
és mi zavar ha meg vagy elégedve a testeddel?
2010. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a hasa!...-.-

amúgy velem is pont ez a baj, szóval figyelni fogom majd a válaszokat, hátha akad egy-két valamire való is, a sok hülyeség között.

2010. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aerob mozgás( futás,bicikli,tempós séta) + cukros üditők,csokik,zsúros szalonnák mellőzése,szénhidrátbevitel csökkentése.
2010. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 57 kilóba belefér egy nagy has:), hány centi vagy?

Próbálkozhatsz direkt hasizomerősítő gyakorlatokkal, szerintem bármelyik fitnesz dvd-ből ki tudod őket szűrni, attól formásabb lesz.

És nem mindegy milyen fürdő rucit veszel, mindenképen csak két részest és próbálj különböző modelleket, nagyon sokat számít hogy milyennek látszol benne, ez más ruhákra is igaz.

2010. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
49%
De bizony, hogy ilyen létezik, én 178 cm 55 kiló vagyok, kifejezetten vékony, de a hasam kissé dudorodik, csak ha behúzom akkor nem látszik. Próbáltam felüléseket csinálni, de attól megfájdul a hátam és a derekam. Pedig keveset eszem. Jó lenne kicsit leadni a hasamból.
2010. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen én fiú vagyok 17f de ott alul dudorodik hogy kapná be és idegesít hogy nem lapos pedig gyúrok meg focizok!Ja és a nővéremnek is ilyen a hasa! Pedig ő is 178cm és 59kg! Szemétség!
2010. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fiúk letudják könnyen fogyni (nem tudom hány kilónak kell lenni hozzá bocsi :( ). De azt tudom, hogy magyar kaja hasat csinált. Japán tanárnőm tök lapos hassal jött ide, nem evett itt többet (max kicsitt mást mint otthon mert nem minden alapanyagot tudott megengedni magának az itteni árakkal) és komoly hassal ment hava 2 év után!


Ha nagyon keveset eszel, és húst csak halat meg csirkét, krumplit nem, rizst lehet, semmi szénsavas üditőt, lehetőleg csak vizet (csap vizet, ha nem tartod elég tisztának vegyél szűrős kancsót), zöldségeket (paprikát ne, paradicsom meg nem tuti de lehet azt se kéne), és gyümölcsöt (alma, körte, megy, cseresznye stb) de nem banánt, akkor elméletileg lemegy.


Ezt azért hiszem mert a japánok is ezen élnek és baromi keveset esznek és nincs is hasuk. Asszem naponta 3x esznek 2 sushit (max 3x3 sushit, ebben nem vagyok teljesen biztos). Van amikor sushi helyett ilyen rizotto féle kaját esznek (rizs van benne, káposzta /mint a savanyú káposzta olyan/ kaviár, répa és gomba, meg vmi zöld de azt nem tudtam beazonosítni nem vot íze). Szal ilyennel le lehet fogyni, csak nem könnyű betartani (főleg a mennyiséget nem, én mindig túl lépek rajta :S)

2010. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
A 17:47-es válaszolónak. Ha keveset eszel keress fel szakembert, a megadott adataid alapján súlyosan sovány vagy. Igazán komolyan mondom nem bántásból.
2010. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :$ Akkor tehát sok mozgás, kevés kaja!;):D
2010. ápr. 5. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eh! 17:26-ot nem értem időutazott?
2010. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!