Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, férfiak titeket mi...

Fiúk, férfiak titeket mi zavar leginkább egy nő viselkedésében ha szimpatizáltok vele először, mert csinos, de kiderül, hogy van hibája ami miatt nem jön be?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valakinek szúrta a szemét a véleményem... :D
2013. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor írd már le még1xer! :)

Engem is érdekel hogy mit töröltek! Engem meg csak lepontoztak,de az nem is izgat,legyen boldog vele,mert nekem nem számít! :)

2013. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A pontozás soha nem érdekelt engem, de ilyet még nem éltem, hogy töröltek volna. :D

Hát legyen: (kíváncsi vagyok, törlik-e megint, és ha igen, akkor remélem egy üzenetben értesítenek a moderátorok, hogy milyen szabályt szegtem meg... (miből tanuljak, ha indokolatlanul törlik a hsz-em?))


Valami olyasmi volt, hogy legyen nőies és szándékosan, vagy mókából ne büfögjön, ne fingjon, ne piszkálja az orrát, ne köpködjön, ne beszéljen alpárian, ne járjon férfiasan, ne csámcsogjon, ne szürcsöljön, stb stb... (szóval a nőiességét élje meg, ne csak a lába közt lévő dologból akarja tudatni a világgal...) Én nem tudok szeretni férfiakat, meg férfias nőket sem. (márpedig a büdösség, trágárság, igénytelenség, durvaság, nemtörődömség sajnos a férfiak jelzői manapság... )


És engem az sem zavar, ha narkózott, vagy prosti volt a szakmája, van 3 gyereke, csak tudja megindokolni, hogy mit miért csinált, és mit csinálna másképp (megbánás), ha lenne rá esélye. Persze ezek szélsőséges példák, mert egy egyszerű cigaretta, energiaital, vagy kávéfogyasztást sem tudnak megindokolni az emberek (őszintén), ezért persze már azokat a lányokat is általában átlépem, akik dohányoznak...

Legyen őszinte, és ismerje el a hibáit, és ezen túl legyen annyi bátorsága, hogy igyekszik szembeszállni velük. ("igen, a társadalmi elismertség miatt szoktam rá a cigire, de mióta rájöttem, hogy semmit nem ér, ha mindenki emiatt menőnek tart, de közben x évesen egy nagyon fájdalmas halálom lesz (jah és sportolni sem tudok, mert alig kapok levegőt miatta), ezért már x hónapja nem gyújtottam rá. Nehéz volt az elején, mert belém rögzült a szokás, de mára már kibírom a szórakozóhelyeken a füstszagot is." :) )


Valami ilyesmivel indokoljon BÁRMI rosszat az életében, és akkor nincs probléma. De ha egy alkoholszeretetet sem tud indokolni ŐSZINTÉN, (megbánóan) és helyénvalóan, akkor bizony "váló ok lehet".


Szélsőséges a nézetem?

2013. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tökéletes válasz és valószínűleg amiatt törölték előzőleg mert túl őszinte volt és sok trágár kifejezést tartalmazott. :D
2013. nov. 15. 16:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha átment a trágárságszűrőn, akkor nem értem... :-/ de mind1 is. :-)
2013. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!