Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok távolságtartó...

Mennyire vagytok távolságtartóak idegenekkel szemben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy értelmezzük. Mert én sokszor szeretnék nyitottabb lenni, de nem tudok. Szóval nem szándékos ez a "távolságtartás" a legtöbb esetben, ha annak is látszik.
2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ez kisugárzás függő .

Ha úgy látom valakin , hogy nem társasági ember , rideg akkor azzal valószínűleg távolságtartóbb vagyok , mint azzal aki ennek teljes ellentéte :)

2013. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Attól függ, mennyire tűnik bizalomgerjesztőnek. Mivel egy vadidegen, így csak a külseje alapján alkothatom meg az első benyomást. Szóval a külsejétől függ. Aki normálisnak tűnik, azokkal nem vagyok távolságtartó, de nyitva tartom a szememet, mert a külső megcsalhat.
2013. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attol függ,barátok keresésénél,sztm olya mindegy hogy néz ki az illető.....
2013. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiiii ***** válasza:
Teljesen idegennel szemben a lehető legtávolságtartóbb vagyok. Főleg, ha közös ismerősünk sincs, aki összeismertetne minket. De ez egyénenként változik, mert van, akivel hamar egy hullámhosszra kerülök. Míg azzal, akinél nem érzem ezt a hullámhosszt, nem foglalkozom.
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!