Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják a telt nők,...

Miért gondolják a telt nők, hogy többek a soványoknál?

Figyelt kérdés

Biztos volt már ilyen kérdés,de most felháborodtam immáron többedjére.

Szóval én 29 éves nő vagyok 158 cm(kb)és 47-48kg.

Folyamatosan azt kapom a teltebb nőktől,hogy milyen gebe vagy,egy szellő felkapna,zörögnek a csontjaid,jó hogy nem esel össze a soványságtól,el kellene menned kivizsgálásra...sorolhatnám.

Miért gondolják azt,hogy nekem ez nem esik rosszul?Bezzeg ha én mondanám nekik,hogy milyen bálna vagy,még a tornádó se tudna felemelni....akkor meg végig volnának sértve és azt mondanák,milyen nagy arcom van és beképzelt vagyok.

Komolyan mondom néha lehet többet eszek mint kellene és akkor se hízok.Miért fáj ez nekik ennyire?Oké,hogy esetleg irigyek de akkor is.Miért kell ilyeneket mondani.Nem tehetek róla,hogy ilyen alkat vagyok és nem tudok hízni.

Volt idő mikor be is pánikoltam már,hogy csak én nem látom ennyire vészesnek a soványságom,elmentem és ki is vizsgáltattam magam tetőtől talpig minden oké.

Szóval aki esetleg van itt még aki ilyen sovány az ilyenkor mit mondd a teltebbeknek?

Úgy azért hozzátenném szerintem a magasságomhoz képest ez annyira nem is gebe.Sőt cicim is van,80-as melltartót hordok(és nem nincs kitömve zoknival)

Segítsetek sovány csajok mit mondjak a duciknak?Vagy hagyjam őket faképnél,de az meg nem mindig kivitelezhető és persze nem is akarom őket megbántani!


2013. dec. 4. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyet pár szóval le lehet rendezni. Igen, valóban vékonyabb vagyok az átlagnál, és? Még hozzáteheted, hogy mit akarsz azzal elérni, hogy ezt megjegyezted?
2013. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,hasznosak voltak nagyon talán egy kivételével!
2013. dec. 5. 11:57
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ehhez a magassághoz 80 centi körül vagy mell alatt, akkor fogynod kell!
2013. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na kösz :-D
2013. dec. 6. 13:55
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A lefogyni képtelen nők így kompenzálják kisebbségi komplexusukat. Tapasztalat.
2013. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Mondd azt hogy: Legalább én hordhatok bikinit!
2013. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!