Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 13 évesen Jim Morrison...

Baj, ha 13 évesen Jim Morrison verseket olvasok és rock zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Anyám folyton beszól emiatt. Egy fiúval ismerkedtem, amikor megkérdezte mit hallgatok, elmondtam. Azóta nem beszélünk! -.- Megtudtam, azért mert szerinte undorítóak a rockosok. Pedig csak hallgatom, nem vagyok az! Nem érdekel más véleménye, de így is elítélnek. Jim Morrison meg drogos volt és emiatt gondolják, hogy én is az vagyok! :(
2013. dec. 23. 15:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Fel ismered a sok szemét közt az értéket. Legyél büszke magadra hogy ilyen intelligens komoly lány vagy 13 évesen, azzal a hülyegyerekkel meg éreztesd hogy nem ő nem beszél veled hanem korlátolt agyatlansága miatt te nem szólsz hozzá, mert aki zenei ízlése miatt nem szól egy lányhoz az nem normális.
2013. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hol az anyja kerdese?
2013. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!