Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen előítéletesek az...

Miért ilyen előítéletesek az emberek?

Figyelt kérdés
Múlt héten sikerült egy porsche panamerát tesztvezetni 2 napra ismerős jóvoltából és amikor megálltam tankolni akkor hallottam is hogy megjegyzi a kutas hogy biztos lopta a pénzt. Meg láttam a megvető vagy irigykedő pillantását.
2013. dec. 28. 22:59
 1/4 anonim válasza:
12%
Ez, hogy tartozik ide?
2013. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Köszönhető a médiának, az irigységnek, a magyar mentalitásnak, a trendeknek és annak, hogy szinte mindenki élete az országban egy csőd.
2013. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Második le lett pontozva, de igaza van, tény hogy mindenki rögtön azt nézi hogy a másiknak mije van, és mindig egyszerűbb azt mondani hogy "biztos csalt, lopott, hazudott", mint a saját életünket felfuttatni.
2013. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tudod mit csinálsz,vegyed föl a fekete szemüveged,fejed emeld fel és nagyképűen bőrkabátban menjél be fizetni,had egye őket a sárga föld! Te meg szépen röhögsz rajtuk hogy ilyen irigy retardált parasztok.

Sajnos magyar emberek ilyenek,kutas meg ne tegyen csak megjegyzéseket,hülye örüljön hogy egy benzinzabáló döggel álsz oda a putri kutjához amiből neki van bevétele.

Magyar mentalitás már csak ilyen,irigyek és soha sem tudnak örülni másnak,sokszor a rokonok irigylik tőlünk amiért megdolgozik az ember de szintén leszarom,inkább még fel is vágok vele had beszéljék a hátam mögött.

2013. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!