Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen előitéletesek az...

Miért ilyen előitéletesek az emberek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szeretni Adam Lambertet. És akkor így a neten néhányan ellen fordultak , hogy bolond vagyok , nem normális , meg hogy szerethetek egy ilyen "kis b.zit" meg úgyse fogok vele találkozni soha! De ez nekem nagyon rosszul esik! Anélkül szidják , hogy ismernék Őt! És szerintem ez elég aljas dolog! Meg olyanok is mondanak ilyet akikkel amúgy jóba voltam.:( Miért jó ez nekik? Ennyire unatkoznak? Nincs jobb dolguk mint engem szekálni? 13L
2012. szept. 30. 09:05
 1/7 chrishu ***** válasza:
Engem azért szekálnak mert M.M.-ont hallgatok
2012. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert még kicsik. Ne foglalkozz velük, hallgasd amit te szeretnél, ne vidd túlzásba a rajongást, de ne hagyd, hogy mások véleménye befolyásoljon. Egyébként meg miért ne találkozhatnál vele?
2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azért mert Ő ugye külföldön van elég messze innen.
2012. szept. 30. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát én már találkoztam vele... nem is olyan messze innen.
2012. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem messze innen volt koncertje:) De 13vagyok! Nem mehettem el:/ Nem engedték a szüleim. Rettentően tényleg mindent megtettem hogy elmehessek de nem mehettem.:( Még a jegy árát is megszereztem! Rettentően elakartam menni de nem mehettem..
2012. szept. 30. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mjd legközelebb, de ettől függetlenül még rajonghatsz érte:)
2012. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj istenem, Justin Bieber-ért, meg a One direction-ért is mennyien oda vannak már, aztán azoknak fele annyi zenei tehetségük sincs mint Adamnak! és ez h. b.ui- kit érdekel? O.o Még mindig férfiasabb mint az előbb felsoroltak együtt véve xDD Pedig am nem vagyok oda a pop-ért, én a rock-ot szeretem, de Adamet azért elismerem (még ha az ő zenéjéért se vok különösképpen oda) :)
2012. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!