Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az okostelefon tényleg képes...

Az okostelefon tényleg képes ennyire megváltoztatni az embereket?

Figyelt kérdés

Azelőtt 1-2 éve például társkereső oldalakon visszafogottabb nők voltak fent, nem volt a kezükbe okostelefon a fényképen, nem voltak buliban lefényképezve, és nem mutogatták a 12 darab tetoválásukat sem fényképen.


Most meg mind olyan van fent, akinek ott fityeg a kezében az okostelefon és pózol vele. Vadmacska kinézetűek, akiknek a valóságban 10 férfi jutna. Elenyészve található 5 olyan valaki, aki tényleg nem foglalkozik az okostelefonnal, és nem azt csinálja vele, mint akibe az ördög bújt.


És ezt látom az utcákon is, főleg a fiatalokknál. Állandóan a kezükben az okostelefon, mindig nyomkodják. Hova lett az a fiatalság, aki ha elmegyünk mellettük, nem a telefonját piszkálja.



2014. jan. 4. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

régi butával


ezen besírtam XDDD

2014. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért a tükörben, és azért a wc-ben, mert ott látják magukat, és jó a megvilágítás. Én is kérdeztem a barátnőimtől, és ők ezért. Én magamról nem is rakok föl képet a facebookra. Aki nem tudja, hogy ki vagyok, az ne is jelöljön be! Nekem pl egy hétig le volt merülve a mobilom, és észre sem vettem, mert nem nyúltam hozzá. :)

Egyetértek veled, Kérdező!

2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem az ilyen emberek exhibicionisták.


Ez az okostelefon véglegesen elveszti a nőkből a romantikát!

2014. jan. 6. 23:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a net veszi inkább el, végül is az okostelefon csak egy eszköz. Hiszen vagy a neten lógnak, közösségi oldalakon, vagy fotózzák magukat és feltöltik - szintén közösségi oldalakra általában.


Szóval a net ilyen szintű elterjedése inkább az, ami ilyen minimális szintre csökkentette az emberek közötti élő kapcsolattartást, kommunikációt.


Nekem ezek a ükrös fotózgatások furák, meg az, ha valaki önmagáról, ugyanabban a helyiségben, ugyanabban a sminkben, ruhában, csak kicsit más arckifejezéssel vagy pózban látható, és van fent ezekből a képekből vagy 20-50 darab (ízlés szerint).


De ugyanezt megcsinálják anyukák is a gyermekeikkel: minimum 50 fotó ugyanarról a gyermekről, kicsit másként..vagy ahogy épp leette magát a baba..vagy épp belekeni a tortát a kanapéba...ami persze, az anyukának érdekes és vicces, hiszen az ő kis kincséről készültek ezek, de nem biztos, hogy 20-100 másik ember is kíváncsi rájuk.


Szóval érdekes dolgok ezek...

2014. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is van egy ilyen képem. A párom mindíg ezeknek a libáknak irogat facebookon. Gondoltam én is csinálok egyet, írjon már nekem is. :) Amugy tok gáz szerintem. És már a fiuk is csinálják.
2014. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!