Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom ha puszit adnak, nem...

Utálom ha puszit adnak, nem birom elviselni miért van ez?

Figyelt kérdés
Akár barátok,családtagok.... A csókolózástól pedig rosszul vagyok...

2014. jan. 21. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Talán tudat alatt él benned a kép, hogy mi minden cuccal érintkezhet a szájuk, és undorként jön ki. Talán régen valamikor láttál valamit amint valaki valami konkrétan undorítót evett/ivott, de azt már elfelejtetted, és csak az undor maradt.
2014. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Lehet, hogy ez áll a dolog mögött. Ezzel mit lehet csinálni mert sokan mondták,hogy bunkó vagyok mert nem köszönök mekik puszival de én ezt nem rosszindulatból teszem...
2014. jan. 21. 22:27
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én pl azért nem szeretem, mert ne lépjenek be a szférámba
2014. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alaque ***** válasza:
74%
Én sem vagyok híve, hogy minden jöttmentnek a szájához dörgöljem az arcomat, miután az arcukat a számhoz dörgölték. Nem mindenki szeret úton-útfélen puszizkodni.
2014. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is furcsa volt, mikor bekerültem egy olyan társaságba, ahol köszönésképpen mindenki arcon csókolt érkezéskor és/vagy búcsúzáskor, beleértve az ötvenes pasasokat is. Azt hittem, megőrülök, mert én sem bírtam hogy az arcomba másznak. De nem akartam senkit se megsérteni és azóta sikerült megszoknom, bár kicsit még mindig fura, de nem zavar. :)
2014. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te rasszista vagy az ötveneseket kizárnád puszilózásból.Miért.Ez egy társadalmi szokás,ami inkább formális kell legyen, mit csók. Nem is a legegészégesebb dolog, én max szülő gyermek és testvérek között engedném még.
2014. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

A napokban ujbó talanulmányoztam Torricelli kisérletét amikor megállapitotta a normál légnyomás mértékét 760 hg/mm.és ezzel kapcsolatosan néhány kérdésre nem kaptam választ.

1.Miért választotta a higanyt kisérletéhez, ami abban az időben igen nehezen beszerezhető lehetett?

Vizzel a Torricelli kisérlete elvileg elvégezhető lenne..e ?

3. Tudtom szerint a kisérlete idejében a ma használatos 10..es alapú (m,l,dm3 stb) mértékegységet nem ismerték. Mégis honnan tudott a kisérlethez, ahogy a kisérletet leirják, pontosan 1 méteres üvegcsövet használni, és meg mérni a 76 cm, illetve a 760mm..t?

2014. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Bocsánat ezt ne vegyétek figyelembe tévedésből került ide, kérdésnek szántam.Mégegyszer bocsánat. Nem tudom hol lehetne törülni.
2014. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krisztin03 válasza:
82%
szerintem a csókot azért utálod mert a fiuk durvábbak ők nem eggy csókot akarnak hanem százat és még ezer .........-ot utána
2014. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alaque ***** válasza:
Én nem eggy csókot akarok, hanem egyet, és nem kell ezer pont utána. Elég ötlettelen feltételezés. A viccet félretéve is.
2014. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!