Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom ha puszit adnak, nem...

Utálom ha puszit adnak, nem birom elviselni miért van ez?

Figyelt kérdés
Akár barátok,családtagok.... A csókolózástól pedig rosszul vagyok...

2014. jan. 21. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nagy puszilós (lányokat kivéve).
2014. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, én lány vagyok és utálom..
2014. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki irt voltak benne hasznos információk is. Nem most kezdődött ez, már 2-3 éves koromba is elhúztam a fejemet. Ha megölelnek azzal semmi gondom de a puszizkodással már inkább. Nem valami értelmetlen kérdésnek szántam ezt hanem nekem ez igazából egy kicsit probléma is, nem akarok emiatt bunkónak tünni mások szemébe... Sok ember nem érti, hogy ezt én például nem szeretem. Hogy értessem meg a körülöttem lévökkel, hogy én ezt nem akarom minden találkozáskor\elköszönéskor?

17/L

2014. jan. 23. 00:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kerek-perec megmondtam a barátnőimnek, hogy én utálom a puszilkodást. Megértették, semmi bajuk vele.

20/L

2014. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Alaque ***** válasza:
Ott a pont. Nekem se szólt még be senki, hogy miért nem puszilkodom orrba-szájba. :)
2014. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!