Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én már ilyen maradok? (lent)

Én már ilyen maradok? (lent)

Figyelt kérdés

Csendes vagyok, zárkózott, nehezen barátkozom, félek odamenni másokhoz, ha meg oda is megyek, magamtól nem tudok annyit beszélni, de ha más odajön hozzám, kérdezz valamit, válaszolok, ha beszélgetni kezd, beszélgetek vele. egyszerűen félek magamtól odamenni másokhoz, félek témát nyitni. félek órán csak úgy beszólni a tanárnak, ha háziolvasmáy mesélés van, félek magamtól beleszólni, ha meg a tanár felszólit, és elkezdem mesélni, mindig valaki beleszól, aztán meg nehezen tudom folytatni.

Én már ilyen maradok? :(

18/L



2014. jan. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, ez rajtad múlik. én is ilyen voltam 18 évesen..most 20 vagyok és még mindig ilyen vagyok:D bár én nem azért nem beszélek mert félek.
2014. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni változni, de nagyon nehezen megy. Ilyen idősen ilyen voltam és még most, 23 évesen is. Semmilyen emberi kapcsolatom nincs, mert nem merek kezdeményezni. F
2014. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyenek emberek! Én is ilyen voltam, de aztán elhatároztam magam és IGENIS bírtam változtatni! Csak bízni kell benne és próbálni.
2014. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

én pl. azért félek odamenni másokhoz, azért félek kezdeményezni, mert félek hogy elszúrom, hogy kinevetnek, talán ez miatt van az egész. véleményem se mondom meg senkinek, csak anyukámnak és a barátomnak, akit nagyon szeretek, mondjuk a kapcsolatot a bará

tom kezdeményezte, és lassan elérte, hogy egyre jobban megnyíljak neki. de ezt senki más nem tudta elérni nálam.

2014. jan. 22. 21:31
 5/5 _Geri_ válasza:
100%

Szia, bár én fiú vagyok, de ugyanezzel a problémával kűzdöttem 21 éves koromig, amikor elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább.

Ez egy olyan dolog, ami ellen csak te tehetsz, és minél hamarabb megteszed, annál könnyebb lesz. Rokonaid, barátaid, barátod csak legfeljebb tanácsot tud adni, de a lépést neked kell megtenned.

Első dolog a félelem lekűzdése, amihez pedig az kell, hogy szembenézz vele. Egyik tényezője ennek, hogy fordís kevesebb figyelmet mások véleményére, vagy általad hitt véleményére (mi van ha azt hiszi rólam... le van szarva :)

Ajánlhatok neked könyveket, mint Allan & Barbara Pease könyvei, Dale Carnegie - Sikerkalauz sorozat, vagy Eckhart Tolle - A most hatalma.

De bármit is olvasol, az ott tanultakat csak akkor tudod felhasználni, ha gyakorlod is.

Nem áltatlak, baszott nehéz lesz, és többször is belebuksz, de minden bukással ügyesebb leszel legközelebb, és visszagondolva nevetni fogsz az egészen.

2014. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!