Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatom így végzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatom így végzi ha katona maradok?

Figyelt kérdés

Kicsivel több 1 éve vagyok katona.A volt barátnőmmel 3 éve jártunk.Ő egyetemre jár(még most is) én meg dolgoztam.

Amikor felvettek akkor kevesebbet találkoztunk.Kb heti 1-2 alkalommal.De volt,hogy egyszer sem.

Aztán két hete szolgálat után néztem a telefonom és simán sms-ben szakított.Csak azt írta,hogy "ennyi.nem bírom tovább.szakítok"

Indokot se írt.Hiába hívtam.

Ez megrendített.Szeretem a hivatásom de egyedül azért elég rossz.


2014. jan. 14. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
ha a csaj nem bírta ki h katona vagy és emiatt nem tud talizni veled egy trampli a lány (már bocs) és csak jobb lesz nélküle :)
2014. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pedig sok csaj folyatja a nyálát katona pasi után...

lehet amugy se volt rendben minden.

ne hibáztasd a csajt, van aki nembírja a távkapcsolatot....

2014. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Akiben nincs annyi gerinc, hogy képes legyen megbeszélni a dolgait, ahhoz nem is való katonaember.
2014. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szemétség volt a lánytól. Nehogy már a te hibád legyen! Az én párom időnként több mint egy hónapot is külföldön van a munkája miatt. 9 óra időeltolódás, még élőszóban beszélni sem tudunk olyankor, az egyikünk már alszik, mikor a másik befejezi a munkát. De megoldjuk, leveleket írunk egymásnak minden nap, semmivel sem szeretem kevésbé amiatt, hogy ilyen a munkája. 3 éve együtt 25L, 27F
2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hét után ezt tette? Akkor te egy szerencsés ember vagy, hogy időben megszabadultál az illetőtöl. Minden rosszabn van valami jó. Igy legalább esélyed lesz megismerkedni egy normális kis nővel:)
2014. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, fiatal vagy még, szóval ne bánkódj. 3 év sok idő, biztos nem könnyű most, de én azt gondolom, hogy ha a lány ennyivel lezárta az egészet, akkor ott valami más gond is volt. Ha igazán szeretett volna, nem dobta volna el azt a 3 évet anélkül, hogy legalább megpróbált volna tenni valamit vagy minimum beszélni róla.

Azt gondolom, hogy a hivatásod nem lehet akadály, tekintve, hogy a nők több mint fele kifejezetten vonzódik az egyenruhásokhoz (beleértve engem is), csak mondjuk nem mindenki gondol bele, hogy ennek vannak néha kellemetlen velejárói is. De aki szeret, az így is szeretni fog, ne add fel emiatt a hivatásod.

2014. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!