Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha megeszek fél-egy sor...

Ha megeszek fél-egy sor csokit, de még így is a mai napi kalóriakereten belül maradok, akkor nem hízok tőle, vagy igen?

Figyelt kérdés

Már nagyjából 3 hete nem ettem csokit, csak müzliszeleteket, viszont kaptam most csokit, és gondoltam, egy pár kockától nem lesz bajom. Ugye?

Tudom, hülye kérdés, de eddig nagyon komolyan csináltam, és szeretném is továbbra is ilyen komolyan folytatni, de annyira megkívántam... :) Egyébként ma többnyire csak zöldséget/gyümölcsöt ettem, illetve levest, mert picit lebetegedtem most. Ezek mellé menne az a pár kocka csoki.


Normális válaszokat írjatok, kérlek!

17/L



2014. jan. 20. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt előre nem lehet tudni.


Attól függ annyi cukorra hogyan reagál a szervezeted, mekkora inzulinválasz érkezik rá, milyen a hormonális egyensúlyod pillanatnyilag, miket ettél előtte, mi szívódik éppen fel az emésztőrendszeredből..


Egy kis cukortól nem hízol, de alapelv hogy nem a kalóriatartalom hanem a minőség számít.


D-vitamint mennyit eszel, mert a nap mostanában nagyon nem süt, tehát általános d-vitamin hiány jellemző, így lehet lakosságszinten lebetegedni és tudnak indulni járványok. 10 000 NE mehet ilyen őszies-télies napokon!

2014. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neten írták, hogy D vitamin van a halakban, tejben, tojásban, vajban... Ezeket pedig mostanában elég sokat eszek, tehát azt hiszem, ezzel nincs gond. :) Csak egy kis náthát kaptam el, ennyi.


Tehát akkor az a kis csoki még belefér. :) Köszi!

2014. jan. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!