Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ki fog minket pusztíta...

Tényleg ki fog minket pusztítani a hatalmi elit?

Figyelt kérdés

Ugye van ez az új világrend,most terítéken hogy a rotschildok meg a rockefellerek és stb... a nagy pénzes elit van hatalmon,és ugye minden az övék a tv társaságok meg minden és folyton befolyásolás alatt állunk.És most olvastam bár már régebb óta próbálok tájékozódni a témában csak olyan furcsa nekem ez az egész,még az életemet is meg keseríti ez a dolog.


"Nektek nyomják a nyálas reklámokat, arról szól a világ, hogy szociális hálót, szociális jólétet teremtenek; ugyanakkor arra készülnek, hogy 7 milliárdról 500 millióra csökkentsék a föld lakosságát, bármilyen eszközzel – oltás, étel, mérgezett víz, mérgezett levegő..."



2014. jan. 23. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Te nem vagy véletlenül paranoiás?
2014. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"ugyanakkor arra készülnek, hogy 7 milliárdról 500 millióra csökkentsék a föld lakosságát"


Szerinted jogos az aggodalmad? Szerinted ha ilyen szinten lecsökkentenék a népességet, akkor ki dolgozna nekik éhbérért, hogy ők jól éljenek?

Nem kell mindent elhinni.

Mondjuk az szerintem is igaz, hogy az öregekről és a betegekről nem akarnak gondoskodni, inkább elteszik őket láb alól, no de a dolgozó és majd dolgozóvá érő generációt meghagyják, nyugi.

2014. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Na igen az 500millió drasztikus csökkentés de ahogy ők fogalmaznának ez a szám ami menedzselhető,ők vannak vagy 40ezren akkor még bőven lesz az 500millióból aki dolgozni fog,és aki védeni fogja őket ha esetleg a dolgozóik lázadnának.Az 500milliót nem én találtam ki hanem amerikában emeltek emlékmű szerűséget vagy 30 éve és azon van 8 nyelven leírva.


Itt is van meg lehet nézni nyugodtan

[link]

2014. jan. 23. 13:02
 4/24 Grielean ***** válasza:
91%

Gondolkodni luxus? Szerinted a hatalmi elitnek honnan jön a hatalma, vagy a pénze? Naná, hogy a dolgozó rétegekből!

Csak gondolj bele, ha neked lenne 1000 szolgád, és mindened, ami csak van, azt ők működtetik, ők termelik, ők készítik el neked. Mi kéne neked ahhoz, hogy eljuss egy olyan gyengeelméjű állapotba, hogy elkezdd megritkítani a szolgálóid számát?

2014. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Figyelj ezeket nem én találom ki ,sőt egyszer egy riportban mondta a Rothschild egyik tagja hogy nekik már annyi pénzük van hogy soha többé nem kell azon agyalni ha le álnna valami gyár vagy ilyesmi hogy honnan lesz pénze,ha a világon születik egy családtagjuk rögtön 165millió dolláros bankszámlát csinálnak neki.Sőt amerikának meg vehetnék az egész államadóságát és még amerikát is meg tudnák venni és még bőven maradna pénzük.Ahogy a belinkelt cikk is írja szeretnének meg maradni a kis luxusukban és az 500millió ember csak arra kell hogy ne kelljen nekik dolgozniuk,vagyis itt az egész dolog csak saját magukért megy és ez már év tizedek vagy év századok óta.
2014. jan. 23. 13:18
 6/24 anonim ***** válasza:

xDDD "ne kelljen nekik dolgozni" rohadt jó xDDD

Amúgy nem tudom mi a szándékuk velünk... a dolgozókat hagyni fogják szerintem

2014. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem akarok egy ilyen világban élni mi az hogy az öregeket meg akik nem olyan helyzetbe vannak likvidálják,mindenki hagy érje már meg ami ki van szabva nekik.Lehet te jót mosolyogsz rajta de nem tudom mit szólnál ha a "szerencsés" 500millió között lennél a családodat ki írtanák és nem neked lenne jobb a népesség csökkenés mert rabszolga lennél megvezetve hanem csak az lenne a lényeg hogy az a 40ezer tehetősnek legyen szabad és jó az élete.
2014. jan. 23. 13:32
 8/24 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! írj privit, mondok neked pár hasznos dolgot ebben a témában! :)
2014. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Jó, nem a történet a vicces, csak úgy nevettem egy kicsit...

Lehet hogy létrehoznak egy ilyen királyságot maguknak, amikor eljön az idő... Már mindent megkapnak gyakorlatilag, de a megalománia ilyenkor üt be... Ténylegesen akarják majd, hogy ők legyenek az uralkodók, ne csak a háttérből, hanem úgy egyébként... A palotáikban élnek majd, mi meg kapáljuk nekik a zöldségeket, meg a többi...

2014. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát ezt pontosan nem tudom hogy képzelik de ezek elmebetegek pont mint hitler és a bandája,furcsa hogy vannak rendes emberek meg rosszak és egy rendes normális embernek ilyen dolgok eszébe sem jutnának.Abba szomorú bele gondolni hogy ezek kezében van az emberek sorsa,jó a rosszakat nem sajnálom de a jókért kár,isten igazán ha sok ember felébredne szerintem lenne esély.
2014. jan. 23. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!