Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem volt még barátom? 14/L

Miért nem volt még barátom? 14/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennyi idősen nem ezzel kellene foglalkozni, de azért mégis érdekelne erről a véleményetek. :)

Nem vagyok nagyon szép (szerintem), de azért mások annak tartanak. Hosszú barna hajam van, nagy barna szemem, átlagos formájú arcom, világos bőröm. Nagyon vékony vagyok, de nem túlságosan. Kb. 50 kg a 173 cm magasságomhoz. Jó tanuló vagyok és sokat olvasok. Kedvenc sportom a vívás és a síelés.

Mindemellett eléggé visszahúzódó vagyok, de jókedvű és mosolygós. Azt várom, hogy mások kezdeményezzenek. Helyes fiúk társaságában mindig zavarba jövök... lehet, hogy ez az oka? Írjatok erről véleményt, köszönöm. :)



2014. jan. 26. 16:17
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Emiatt ne érezd rosszul magad. Majd lesz.
2014. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még gyerek vagy, és még a korosztályodba tartozó fiúk is gyerekek, és ők teszik jól, hogy inkább játszanak/ nekik más tetszik, te nem keltetted fel eléggé az érdeklődésüket, ha nem szerelmesek beléd, minek járnának veled? Majd ha te is szerelmes leszel, meg valaki beléd is, akkor majd jártok, nem kell azt elsietni.
2014. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mert 14 éves GYEREK vagy még.

Majd 3-4 év múlva térjünk vissza erre a kérdésre

2014. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztosan lesz barátod előbb-utóbb. Plusz ilyen korban a fiúk még elég gyerekesek, az egy-két hétig tartó járások úgysem az igaziak.
2014. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Mert még kislány vagy és nem ezzel kéne törődnöd hanem az iskolával.Manapság minden 14-15 éves lány elakarja a szüzességét veszíteni minél hamarabb, pedig rákéne döbbenni hogy ez így nem oké,ugyanis jövőd nem lesz...

ennek az oka a hormontúltengés picikém

2014. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Sokan írjátok hogy még "csak"kislány, és a fiúk még gyerekesek....ez nem feltétlenül igaz! A fiúk is képesek megváltozni ha van miért/kiért...

Visszatérve a kérdéshez: ne aggódj amiatt hogy még nem volt komoly kapcsolatod...hidd el,sokan vannak így! A szerelem az jönni fog...valamikor. Még nekem sem volt komolyabb kapcsolatom. Ennél vannak (szerintem) fontosabb kötelességeid,mint pasit keresni...

Pacsi :)) 14/L

2014. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Erre a kérdésre a választ nem a ?gyerek vagy még? felnőttek(még ha igazuk is van),hanem egy korodbeli fiú aki most én vagyok.Ebben a korban a fiúk többsége akar barátnőt,csak nem tudja hogy legyen,mert fél csak úgy közölni hogy bejössz,ezért inkább először barátkozni akar,aminél nem jut tovább.Vagy ha mégis megteszi,úgy jár mint én az első lánynál aki tetszett és kap egy nemet,ezt a hibát pedig nem követi el többször és egy időre el is veszi a kedvét a dologtól.....Lényeg:neked is nyitnod kell és várnod még megérünk...:D
2014. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aranyos:D
2014. jan. 31. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Te, #6-os!:):)


"Sokan írjátok hogy még "csak"kislány, és a fiúk még gyerekesek....ez nem feltétlenül igaz! A fiúk is képesek megváltozni ha van miért/kiért..."


Talán azért gyerekesek, ha azok, mert még gyerekek, OMG! :) És nem lehet senkitől elvárni, hogy előbb felnőjön, külsőre akárhogy is tetszik. És pont ebből látszik, hogy te is mennyire gyerek vagy még, hogy azt hiszed. Különben is, nem csak a külső számít. A belső értékek nagyon fontosak!! Fontosabbak is, mint a külső, mert lehet valaki nagyon szép, ha közben pl tahó. Egy 14 éves azért még szerintem legyen gyerek!


"Még nekem sem volt komolyabb kapcsolatom."

Talán csak nem, mert te is gyerek vagy?:):):) Nyugodtan játsszatok még ilyenkor mindenfélét, majd lesztek felnőttek is, nem vagytok semmivel elkésve, na!!:)

2014. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

You, #9 :D

Szerintem igazam van...vannak a fiúk között is kivételek :D bármennyire is hihetetlen...

2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!