Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadható ha egy eladó...

Elfogadható ha egy eladó annak ellenére hogy várnak rá a vevők továbbra is cigarettázik és beszélget? Ilyen estben mit tennél?

Figyelt kérdés

Pékségbe mentem. Az eladó nő az üzlet előtt dohányzott,nyitott ajtó mellett. Egyáltalán nem zavarta hogy ott állok,eszébe nem jutott letenni a cigit amit láthatóan akkor gyújtott meg.

Ha megkérdezi semmi bajom szívja el,de ő mint aki "ráér",még le is állt beszélgetni. Közben jöttek még hárman.

Nagyon bennem volt hogy rászólok de nem volt kedvem "balhézni",pedig nem igazán értem rá!



2014. jan. 30. 10:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ezt nem tudom megérteni!

Mondom nem az a baj hogy cigizik meg beszélget. De ne keljen már 10percet állnom az üzlet előtt. Én napi 8-10órát dolgozom egy üzemben van 20perc kajaidőnk ekkor kell lerendezni mindent

Igaz nem dohányzom(dohányoztam régen),de ha valaki ott megtenné hogy 10percig bagózva trécsel már repülne is!

2014. jan. 30. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!