Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak az emberek...

Miért foglalkoznak az emberek mindig más életével?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az emberek mindig más életével, családjával, dolgaival, helyzetével foglalkoznak és azon csámcsognak, háborognak? Pl. a párom családja is sajnos ilyen és ahogy észre vettem, általában azért érdeklődnek valakiről, hogy legyen min csámcsogni, pletykálni. Én azt is megválogatom, hogy pl. a facebookra mit írok ki, mert nem akarok kavargatást a hátam mögött, mert ugye ilyen is volt. Várom a véleményeket és azt, hogy ezt hogy kellene kezelni?
2014. febr. 7. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az a tévhitük hogy őróluk nem csámcsognak meg aztán addig sem gondolnak a saját bajukra ha van másnak :))
2014. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb más hibáit keresni, mint kijavítani a sajátunkat.
2014. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
unalmas a saját életük.
2014. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Na és valami tanácsotok van, hogy pl. az én helyzetemben mit lehetne tennem, ha a családban van ez? Én nem vagyok ilyen, nem is leszek szerencsére :D
2014. febr. 8. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

-Mert nekik nincs életük.

-Mert az övék annyira reménytelen.

-Mert kíváncsiak a miértekre, miből lesz a cserebogár.

-Mert alápakoltál, fájdalmat okoztál neki.

-Mert annyira értelmi/érzelmi szegények.

2014. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!