Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok/Ismertek gamer...

Találkoztatok/Ismertek gamer lányt?

Figyelt kérdés
De ne olyan divatból gamer lány, hanem tényleg tetszenek neki a játékok, esetleg jó is bennük, és igazán ért hozzájuk. Vagy olyan, hogy a fiúkhoz bekapcsolódott dumálni ilyenekről.

2014. febr. 12. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen lányokat, nem is egyet. Bár a két kitétel nem feltétlenül egy és ugyanaz, én is ismerem a játékokat, tudok róluk beszélgetni társaságban, szeretek is számítógépen játszani, de annyira rosszak a reflexeim és a koordinációm, hogy esélyem sincs jónak lenni.

Létezik még "divat gamer"? Sosem tudtam megérteni, mi a jó abba. Tényleg, mi?

2014. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze. Mivel én is játszom, ismerek sokat.
2014. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek gyerekek ismerek!Sőt eggyel össze is akartam jönni de lepattintott,és inkább olyan gyökérrel maradt aki megalázta,nem engedte sehova stb..Másik 2-3 csajt akit ismertem,hasonló stilus,általába a pasijuk ha van nem engedik sehova,nem mennek sehova,esznek,játszanak,dugnak,igy nagy cimszavakban,jó nem ide tartozik...WoW-ból ismertem (ismerek is,de minek?!) elég sokat,de megkell mondjam 10ből 1-2 játszik jól,aki tényleg konyit is a játékhoz,és nem Jabba a Star Wars-ből.....De általába ezt a statisztikát minden játékra lelehet vetiteni...
2014. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én WOWoztam, nem egy lányt ismerek/ismertem, aki nagyon ügyes volt, értett a karakteréhez, többek között én is.

Egyikünk sem kövér, ápolatlan vagy igénytelen, csak a sok tudatlan marha szereti ezt képzelni a gamerekről általánosságban. vannak nyilván igénytelen emebrek, de hol nem?!

2014. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor te jól érted amit most irok,igen nagyon sok csajjal találkoztam WoW-on belül aki az instázásban jártas volt,de aki PVP-be tudott valamit domboritani azoknak a száma 1 és 2ő között volt....
2014. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
css ben is vannak, 2 kifejezetten helyes!
2014. febr. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A WoW alapvetően PvE játék... én se PvPzek, soha, nem is érdekel.
2014. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ismerek olyan lányt akinek megvan a Battlemaster cím
2014. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem egyelőre örülj ha bárhol tlaálsz értelmes lányt, nemhogy még gamer is legyen.

azért sajnos a gamerek többségére igaz hogy igénytelen emberek.


de úgy általában igaz a lányok többségére is hogy igénytelenek és inkább a tuskókkal jönnek össze.

de feltételezzük van köztük valamire való.


akkor főképp közösségi játékokon kell ismerkedni velük - értelemszerűen. feltételezem nincs igazán más hobbijuk amin keresztül eléred őket. max fórumozik.


szerintem elég valószínű hogy inkább online lövöldözős vagy szerepjátékos helyen találod meg őket, mint pl stratégiai játékokban...

2014. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gamer? Ezt a kifejezést nem használom magamra, de tény, hogy nagyon sok játékot játszom.. Bár nálam is a WOW az első, de pl COD-ozni is szoktam, illetve most a dead islandet viszem még unaloműzésként.. Meg mikor mit.. Szeretek játszani,szívesen beszélgetek róluk de, hogy igazán értenék hozzá azt nem merem kijelenteni..:)
2014. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!