Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok/Ismertek gamer...

Találkoztatok/Ismertek gamer lányt?

Figyelt kérdés
De ne olyan divatból gamer lány, hanem tényleg tetszenek neki a játékok, esetleg jó is bennük, és igazán ért hozzájuk. Vagy olyan, hogy a fiúkhoz bekapcsolódott dumálni ilyenekről.

2014. febr. 12. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A wow nem csak pvp-ből,de pve-ből is áll, ki melyiket szereti. Attól mert valaki kihúzza a gladit meg aprítja a bg-n a népet, lehet a pve-hez olyan, hülye, mint a s*ggem kifordítva és képtelen olyan egyszerű taktikákat követni, mint hogy ne állj a tűzbe vagy lassíts/lődd az addot, esetleg ne olyan dps-t toljon ki, mint öreganyám ha random nyomogatmá a számokat a klaviatúrán. Megdöbbentő számomra, hogy mennyi értelem kell ehhez és milyen keveseknek adatott meg.

Ki ebben, ki abban hó. Én nem ülök neki CODozni, más nem ül neki WOWozni. Történet vége.

2014. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ismerek. PlayIT-re, meg egyéb olyan gamer eseményekre is eljár, ahova én fiúként be nem tenném a lábam.

Még jól is néz ki, nem is csoda, hogy mindig van barátja.

2014. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam játszani. Bátyámmal meg barátommal általában. Sajnos a stratégiai játékokban nem vagyok valami jó, de a verekedősekben, FPS-esekben, RPG-ben igen!
2014. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 moonlightsentinel ***** válasza:

Én lineage-eztem jó sokáig. Hát, tapasztalatom szerint a legtöbb csaj azért jár fel, mert élvezi, hogy körülugrálják a fiúk, a játékhoz nem értenek annyira.

Viszont vannak kivételek, ismertem egy finn csajt aki például nagyon durván tolta a PvP-t :D Meg elég agresszív játékstílusa is volt. (És élőben sem volt ronda egyáltalán.)

2014. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!