Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai fiatal legények "hajvisele...

Mai fiatal legények "hajviselete"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Májusban negyven leszek, úgy érzem le vagyok maradva picit....

A "mai" serdülő ifjúság hím tagjai legtöbbje miért visel olyan frizurát mintha délnyugati szél fújna állandóan?! És az igaz, hogy többet foglalkoznak a "fizimiskájukkal" mint a velük egykorú leányok?! Csak azért érdekel, mert ha minden igaz, ők fognak "eltartani" minket, ha mi már aqgok leszünk..... Félek előre!!!


2014. febr. 15. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem a hajviseleten fog múlni :)
2014. febr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem ezen fog múlni, de azért tegyél félre valamit öreg napjaidra, a biztonság kedvéért.
2014. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy reagáltatok rám.... Szerintem ti is tudjátok, hogy ez több mint "haj viselet"......

Mai fiatalok...Amíg a szülők bírják tanul.... itt-ott-amott.

Főiskola, egyetem, blahblahblah.... Hogy az egyikük sem fog tudni kifesteni egy szobát, vagy megszerelni egy autót, esetleg egy tortát sütni...az biztos. És itt van a gáz szerintem. Lesz sok-sok-sok irodistának és nulla "melósunk". Persze ez régen is így ment, de azért nem ennyire durván.

2014. febr. 15. 02:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ugyan. MINDIG a "mai fiatalok".


Erről már akkor is filmet csináltak, amikor még te sme éltél: [link]

2014. febr. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, 90-es évek elején "kocka" voltam. (honvédség elött,után) Mindenem volt a DM, mai napig az. De... Tudom, hogy mi az, hogy kalapács, fűrész, balta, esetleg malter...
2014. febr. 15. 02:54
 6/8 A kérdező kommentje:
2014. febr. 15. 03:20
 7/8 anonim ***** válasza:
:))
2014. febr. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Autót szerelni nem tudok, sütni viszont igen. :P

Bútorasztalos mellett is dolgoztam segédmunkásként, a házunkban én festem a szobákat, és előszeretettel jegyzetelek a kertápolás témakörében is édesapámtól. :D


Jah engem nem látsz a bkv-n általában, mert reggel 9 re megyek dolgozni, és este 9-kor jövök haza.


Tehát azt veszed észre, akik "semmit sem tesznek, csak járkálnak fel-alá".


20-as srác

2014. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!