Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így?

Miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Egy kérdés kapcsán felmerült bennem az, hogy egyes férfiakat a többiek kigúnyolnak és kivetnek maguk közül, csak mert nem felelnek meg a jelenlegi nemi sztereotípiának, pl. hosszú a hajuk, véknyak, nem jóképűek, pattanásosak stb. Ez most komolyan kérdezve mire jó? Nem csak elfojtott indulatokat szül? Hogy tiszteljen egy nő egy olyan férfit, aki a saját férfitársát nem képes tisztelni?

2014. febr. 17. 20:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olvasd már el, hogy mi is a kérdés, apukám. Itt a kérdésben a kinézetről volt szó. Hogy egy lányos, hosszú hajú férfit miért kell lenézni, erre te jössz a csoportdinamikáddal. Ezek szerint te nem nézed le őket, ami dícséretes, de tényleg, de ilyen szempontból irreleváns vagy, mert arra vagyok kíváncsi, hogy aki CSAK kinézet alapján szelektál, az miért teszi ezt. Úgyhogy nem is értem, miért jöttél ide.
2014. febr. 17. 21:29
 12/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__539..



Itt van az előző idi.óta kérdésed. Mellesleg nem eukariótát írtam, hanem prokariótát. Gondolom szerény személyed is általános fogalomzavarban szenved, és fogalmad sincs mi a különbség a két "KÉPZŐDMÉNY" között, ugye? Te eukarióta! Most aztán megsértettelek, igaz? Arra szeretnék rávilágítani, kedves kérdező, hogy nem csak az erőben van zavar, hanem a mélységesen tisztelt fejedben is. :)

A vonzódásod a betegesen sovány, fogpiszka, mitokondriummal nem rendelkező prokarióta (na most mit mondtam?) férfiakhoz szerintem visszavezethető valamilyen pszichés sérülésre.


De legalább kiderült, hogy párthű liberalista vagy, ami azért manapság nem kis szó!


Mellesleg nem akarlak kiábrándítani, de a mai korban épp a te definíciód alapján létező "prokarióta-férfiak" a "férfiak". Legalábbis azok a tizen-huszon éves képződmények, akik hosszú szembe nyalt hajjal, száj/orrpiercinggel, 45-50 kg-val esetleg valami ízléses-eredeti kínai jel vagy sárkány tetoválással feszítenek. "Így nedvesedtek ti!"

2014. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Még egyszer. Mi a baj a liberálisokkal? És mi a te bajod? Mért zavar az, ha valakinek nem az olyanok tetszenek, mint te? Kevés az önbizalmad? Vagy mi a bajod?
2014. febr. 17. 21:40
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az a bajod, hogy elvették a liberálisok a "játékodat". Mi nők már nem szorulunk rá arra, hogy az első jöttmenttel összeálljunk, hanem kedvünkre válogathatunk. És te azt hiszed, hogy csak akkor lenne esélyed, ha valaki rád kényszerülne. Ez tiszta szánalom.
2014. febr. 17. 21:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Kezd felmerülni bennem a kérdés, hogy valaki valóban lehet-e olyan korlátolt, mint te, vagy csak simán trollkodsz. :)


Gondoltam gyakorikerdesek-en az emberek egy kérdés alatt elmondhatják a véleményüket. Vagy rosszul gondoltam, kedves libsim?

Az önbizalmam teljesen egészséges méretű és formájú, köszöni szépen, ha esetleg további információra szorulsz; barátnőm is van, és jelenleg felfelé ível a karrierem. :D


Világosíts meg, ó, zavarodott Erő, milyen játékomat vettek el a libsik? :D

2014. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha minden rendben van az életeddel, akkor mit érdekel az, hogy ki milyen típusú férfiakra bukuk? Ezt magyarázd már el nekem értelmesen!
2014. febr. 17. 22:07
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Azért ez általánosítás.


Elmondom hogy én hogy látom a dolgokat:

Az hogy valaki pattanásos vagy herpeszes kicsit se zavar, sőt...


Az hogy hosszú hajú-e vagy sem... nem kizáró ok. Erről van véleményem, meg jobban vonzanak a feketék stb... de ez most komolyan nem változtatható ha mégis annyira "sz@r" lenne a haja??? Bár sose volt még, hogy valakinek ne tetszen a haja...


vékonyak.


A vékonyság meg a kövérség egy olyan rész, ahol ketté felé lehet bontani az embereket.


Vannak azok, akik egyszerűen megvannak győződve arról, hogy ők "így" szexik, közben nem. Ezek tényleg kizáró okok lehetnek.


De vannak azok, akik változtatni akarnak, csak éppen valamiért nem megy. Ebben az esetben nem kizáró ok. Sőt..


Volt egy csaj, aki 46 kilógramm volt, semmi has stb.


Megvolt győződve róla, hogy megtud szerezni engem, arról is hogy ő piszkosul jól néz ki.


Egyszer láttam őt, melltartóban, mert vizes volt a polója, és nem hogy nem fektettem le (mert szerintem elcsábítani próbált...) de egyenest rosszul lettem, amikor nem tudtam észrevenni hogy egyáltalán melyik része a hasa, vagy van-e neki olyan (mert annyira lapos volt..)


Szóval amiket te írsz, azok sztereotipiák... kitalációk... mindenre van magyarázat.


Szilikon mell pl. megint egy ok, ami valóban kizáró ok. De ez nem adottság, hanem akarat kérdése volt, hogy akarja-e.


Magyarul a válaszom az, hogy azért amilyennek születtél, én biztos nem itélnélek el.


De ha vékony gebe akarsz lenni, szilikonmellekkel akkor már nem ezt mondanám.


Persze ha csaj vagy.


Itt a felfogáson van a hangsúly.

2014. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbáltam megmagyarázni, hogy nem kell alázni másokat csak azért, mert nem tetszenek. És nem értik meg, nem fogják fel.
2014. febr. 17. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!