Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok erről helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről helyzetről? (Házasság)

Figyelt kérdés

A férfinak alapvetően mindegy, milyen kapcsolatban él, csak ragaszkodik ahhoz az egy nőhöz akije van.


Nem kardoskodott sem a házasságért, sem az együtt élésért, de ha nagyon választania kellett volna, az együtt élés mellett döntött volna. Ez akkor fogalmazódott meg benne amikor még nem voltak együtt a párjával.


Viszont a párja házasságpárti, és nem tudja elképzelni az életét úgy, hogy nem házasságban él. Ő is ragaszkodik ehhez az egy férfihoz. Viszont soha nem erőszakoskodott ezen a téren. A férfi magától kérte meg a kezét, elég hamar, és teljes mértékig boldogan szervezték az esküvőt.


Ez akkor gyakorlatilag azt jelenti hogy valójában a pasi nem akarta elvenni ezt a nőt, csak azért tette, hogy a nő boldog legyen?


Vagy idő közben már ő maga is szívesen házasodott? Megváltozhatott az álláspontja teljes női kierőszakolás nélkül?


A férfi és a nő is boldogok, teljesen nyilvánvaló. Az esküvő előtt is azok voltak. A kapcsolat nagyon szilárd volt mindig. Senki nem bánt meg semmit a mai napig.


2014. jan. 11. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a férfi szeret jobban. Neki a párja számít, nem a gyűrű.
2014. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy? Boldogok, és ez a lényeg. Ha a férfi nagyon kellemetlenül érezné magát a házasság gondolatától, magától nem kért volna meg a kezét, de ha meg is teszi, akkor is azért mert ha nem is boldog, a nő ettől az lesz, és bőven elég ez neki.
2014. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tökmindegytől a párja mozdította el a házasság irányába, de ez semmit sem jelent. Mindenki változik a környezetétől, nem csak a párok.
2014. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, mi indította ebbe az irányba. Könnyen lehet, hogy közben változott a véleménye, meggondolta magát. De lehet, hogy nem érezte annyira fontosnak a saját álláspontját, mert ő valóban úgy volt vele (ellentétben azokkal, akik ezzel csak takaróznak), hogy neki nem fontos a házasság, de nem is ellenzi, ha a párjának meg fontos, akkor miért ne adná meg neki ezt az örömet?

Ha a nő kíváncsi az okokra, neki kell megkérdeznie.


Hülyeség lenne ebből következtetéseket levonni, hogy ki szeret jobban kit, meg efféléket.

A férjemmel mi is többször voltunk már olyan helyzetben (nem a házassággal kapcsolatban, hanem egyebekkel), mikor nem teljesen ugyanaz volt az elképzelésünk, teljesen változó, hogy mikor melyikünk enged, esetleg mikor enged mindkettőnk.

2014. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy nem érdemes a dolgokat ennyire túlkombinálni. Egy darabig boldogan éltek együtt házasság nélkül, majd összeházasodtak, és azóta házasságban élnek együtt boldogan. Szerintem itt nem a házasság, hanem az együtt boldogan a kulcsszó, de ismétlem, felesleges ezen morfondírozni - a végén akár oda is el lehet jutni, hogy ez a házasság a dinók kihalásának köszönhető, hiszen különben talán ember se lenne ma, aki házasodhatna...
2014. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ha a nő kíváncsi az okokra, neki kell megkérdeznie. "


Épp ez volt a probléma, hogy megkérdezte.


A férfi elmondta neki azt amit leírtam, hogy nem állt sem a házasság, sem az együtt élés mellett, sem ellen. De ha választania kellett volna, ha csak rajta múlt volna akkor az együttélés mellett döntött volna.


De boldoggá akarta tenni a nőt, mert a házassággal a nő teljesen boldog lett, ezáltal a férfi is.


A nő viszont szomorú lett, mert így úgy érzi, hogy a férfi csak az ő kedvéért vette el, és nem azért mert valójában házasságot akart.

2014. jan. 11. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:
A házasság egy dolog, az csak egy forma, de hogy együtt se akart élni a nővel, az nehezen magyarázható mással, mint hogy annyira azért mégse szereti a nőt, legfeljebb csak az hiszi.
2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A nő viszont szomorú lett, mert így úgy érzi, hogy a férfi csak az ő kedvéért vette el, és nem azért mert valójában házasságot akart."


A nő egy kicsit akkor túlagyalja. :) A férfi mindenképp akarta őt, csak a házasság intézményét nem tartotta fontosnak. Szerintem ebből egyáltalán nem úgy tűnik, mint ha kényszer lett volna a számára, csak ő úgy érezte, enélkül is összetartoznak.


Van ilyen, a párunkkal sem feltétlenül ugyanúgy gondolkodunk mindenről, ezt meg kell szokni. Én itt, ahogy leírtad, tényleg nem látok semmi komoly problémát.

2014. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A nő egy kicsit szomorú lett? mégis mi a manóval tudta volna a szerelmét jobban bizonyítani a ffi, ha nem ezzel? hogy maximálisan boldoggá akarta tenni?

És a nő nem ezt csinálja pl. főzéskor (csak kicsiben)? én számtalanszor főzök olyat, amit a férjem imád, és kér, nekem meg tök mindegy (vagy még csak nem is vágyom rá)...

2014. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8: "A férfi mindenképp akarta őt, csak a házasság intézményét nem tartotta fontosnak."


Nemcsak a házasságot nem tartotta fontosnak, de azt se hogy egyáltalán együttéljenek.

2014. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!