Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem így, vagy...

Csak én érzem így, vagy tényleg ez lett? 17L

Figyelt kérdés
Az átlagos kategóriában most már azok a lányok vannak, akik eddig a 'jó csajok' voltak, és akik eddig átlagosak vagy valamivel azon felüliek voltak, most átlagon aluliak lettek... meglepve nézem (persze ennek örülök), hogy a 13-14-15 évesek bizonyítják, hogy az elmúlt években alkotott kép a korosztályukról hamis, okosak, (és szépek is). Most csak szerintem egyre nehezebb megfelelni az "elvárásoknak", vagy tényleg egyre feljebb van az a bizonyos átlagos?OO (Nyilván nem e szerint élem az életem, de megfigyelek dolgokat, és most leginkább ez az, ami feltűnt, csak érdekelne, hogy más is észrevett-e hasonlót).
2014. febr. 28. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így vettem észre.

Egy "hétköznapi" nőtől elvárják, hogy olyan legyen, mint a sztárok. Tökéletes alak, frizura, smink, stb., mintha a kifutóról vagy egy divatújság címlapjáról léptél volna le.

Persze a sztároknak ez a foglalkozásuk, hogy jól nézzenek ki. Egy átlagember nem tud mindig olyan lenni. És a hétköznapokban jó "átlagosnak" lenni. De már sokan mindennap úgy mászkálnak az utcán, mintha mindig buliban vagy valamilyen eseményen lennének.

2014. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akiknél létezik az átlagos kategória, azok szerintem fogalmatlan, felszínes tizenévesek szintjén vannak, azonban tényleg egyre magasabb a mérce az ilyeneknél, de nem is meglepő.

Személy szerint nálam 2 kategória létezik, tetszik valaki, vagy nem tetszik és ezek csupán a személyes megítélésemet mutatják és például nem jelentik azt, hogy aki nekem nem tetszik az nem szép másoknak, vagy aki nekem tetszik, az mindenki másnak is tetszik.

Ebből kiindulva mondom, hogy ez az átlagos kategória egy vicc, amit remélhetőleg majd kinőnek a fiatalok és megtanulják értékelni a másik embert teljes egészében.

Téged pedig ne zavarjon az, hogy esetleg az átlagos kategóriába tartozol egyesek szerint, mert nem számít semmit. Le merem fogadni, hogy te is vagy legalább annyira szép, mint azok, akiket a jó csajok közé sorolnak.

2014. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én azt veszem észre, hogy idióták az emberek, és igen a szép lányt degradálják, és csak a gyönyörűt veszik szépnek, az az etalon. Persze nem mindenki.
2014. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon aranyos vagy, hogy 17 évesen ezen agyalsz, mint egy nagy tapasztalattal rendelkezö, multján merengö dáma.
2014. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy látszik, tényleg van alapja ennek... köszönöm a normális válaszokat! :)

Utolsó. nem értem, miért baj ha 17 évesen gondolkodok ilyenen?

2014. febr. 28. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, nekem teljesen más a véleményem, 33 éves vagyok, amikor én voltam 17 éves, a környezetemben kb. minden lány napi 2 órát edzett, akkor a szoli is menő volt, mondjuk annak örülök, hogy most már nem annyira, borzasztó drága volt divatosan öltözködni és az akkori társadalom sokkal jobban elvárta, hogy megvedd a márkás cuccot és nemcsak a tinédzserek, ma teljesen jó a zarás, h and m-es cucc, pár ezresért utánad dobják, régen 10 ezerért vettem egy felsőt, mert nem volt olcsóbban. Mivel az edzés nálam azóta is alap ilyen öregen is jobban nézek ki, mint a tizenévesek, akiket elborzadva szoktam nézni, ahogyan lóg ki a háj rajtuk főként deréktájon, mert valamiért pólóból, kabátból mindig rövidebbet vesznek, mint kéne. De a lényeg, szerintem egyáltalán nincs feljebb az átlagos, bár én most 15 év viszonylatában néztem a jelenséget.
2014. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a lányokat/nőket. Rengeteg olyan nőt ismerek, akik folyamatosan azon keseregnek, hogy miért nem olyan szépek, miért csak átlagosan néznek ki, nekik miért nem ...

Közben észre sem veszik, hogy mennyire aranyosak és vonzóak. Ne azoknak a felszínes férfiaknak akarjatok megfelelni akik "divatkatalógusból" választanak párt maguknak. Igenis szépek vagytok és biztosan találtok olyan fiút/férfit magatoknak akinek TI lesztek a legszebbek a világon. A többinek meg tojni a fejére :)

2014. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Angelik@ ***** válasza:
100%

Vicces, mert én imádom az átlagot/ az átlagos dolgokat. Számomra ez nem leminősítő jelző. Vannak nők akik valóban gyönyörűek és szinte nem is foglalkoznak mással a külsőn kívül. De elfelejtenek élni, olyan egyszerű dolgoknak örülni aminek lehet hogy te átlagos lányként még tudsz. Van olyan barátnőm, aki nagyon sok baráti találkozót lemond, mert éppen a haja nem tökéletes, vagy a körme nincs kifestve....

Persze minden nőnek fontos hogy csinos legyen, de nem hiszem hogy a tökéletességre kell hajtani. Szerencsére idővel az ember erre rájön, de sajnos akad aki harmincon túl is előtérbe helyezi a külsőt és fontosabbnak tartja mint bármi mást.

2014. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem spec. csak annyi problémám van ezzel, hogy így azok a srácok, akiket eddig eltudtam volna képzelni magam mellé, már jobbat is kaphatnak nálam... belőlük egyszerűen nem találok ilyet, hogy normális, mert vagy a nagyon szépekre mennek, vagy írás tudatlanok, "agyoniskolázottak"... nem várom el, hogy diplomája legyen, csak hogy legalább legyen értelmes és tetsszen, de az ilyeneknek már nem kellek, holott tavaly vagy azelőtt még teljesen máshogy ment ez a dolog. :')
2014. febr. 28. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy átlagos lány nekem semmivel se ér többet az átlagon alulinál.


A mai átlagos lányok többsége csak azt hiszi szép, okos, körülötte forog a világ. Ez természetesen nem így van.


Mindenki azt mondja, magasak az elvárásaim, pedig szerintem rettentően alacsonyak: Legyen a lány kedves, barátságos, ne flegmázzon, tudjon normálisan írni, fogalmazni. Kinézetre: Legyen vékony, és "esztétikus". Tetsszen. Ennyi a lényeg.

Ha ezeknek az elvárásoknak nehéz megfelelni, nem a srácokkal van baj szerintem.

2014. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!