Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem így, vagy...

Csak én érzem így, vagy tényleg ez lett? 17L

Figyelt kérdés
Az átlagos kategóriában most már azok a lányok vannak, akik eddig a 'jó csajok' voltak, és akik eddig átlagosak vagy valamivel azon felüliek voltak, most átlagon aluliak lettek... meglepve nézem (persze ennek örülök), hogy a 13-14-15 évesek bizonyítják, hogy az elmúlt években alkotott kép a korosztályukról hamis, okosak, (és szépek is). Most csak szerintem egyre nehezebb megfelelni az "elvárásoknak", vagy tényleg egyre feljebb van az a bizonyos átlagos?OO (Nyilván nem e szerint élem az életem, de megfigyelek dolgokat, és most leginkább ez az, ami feltűnt, csak érdekelne, hogy más is észrevett-e hasonlót).
2014. febr. 28. 11:34
1 2
 11/14 Angelik@ ***** válasza:
100%

"Legyen vékony, tetszen"!?

Szóval ha valaki picit duci akkor az már nem lehet átlagos? Vagy miben mérik ezt a fiúk? Világosíts fel kérlek.

Én azt gondolom és ez csak az én személyes véleményem, hogy a külső igenis fontos mindenki számára. Viszont ha nincs közös témánk és egy bunkó az illető, akkor foghatja az izmos kis testét, a csuda jó belőtt sérójával együtt és mehet a következő lányhoz akinek ennyi elég hogy összezuhanjon.

2014. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én meg "csak" azt látom, hogy más a nőideál, mint mondjuk 20 éve, és maga a társadalom is változott.

Elvárások mindig is voltak. Csak míg 30-40-50 éve az volt az elvárás egy lánytól/nőtől, hogy legyen csinos, legyen meg a női eleganciája, és nem utolsó sorban ne jöjjön zavarba, ha egy borsólevest gyorsan össze kell dobnia.

Manapság meg az elvárások inkább azok, hogy dobja ki mindenét, ha nincs mit, akkor optikailag tunningolja fel, minél jobban rázza a s*ggét, ne vesse meg a züllést, és öltözzön minél ribisebben. (Mert akikért sokan úgy odavannak, sokak szerint - szerintem is - közük nincs a szépséghez.)

Az meg már más kérdés, hogy rohansz-e az éppen aktuális trend után, vagy felvállalod, hogy önmagad leszel.

2014. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Angelik@: Félreértesz. A "Legyen vékony" idézetet a saját elvárásom, köze sincs az átlagossághoz.


Nem tudom hogy sikerült ezt kihozni a válaszomból. :)

2014. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Angelik@ ***** válasza:
Akkor valamit nagyon összeolvastam, bocsi. :-)
2014. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!