Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Dolgozom, jó a munkahelyem. Van olyan ember (barátnő), akivel napi szinten beszélek, sokat találkozunk. Ezen kívül az ismerőseimmel is. Bulizni nem szeretek. 28 éves vagyok, nincsen párom, és a párkapcsolataim egyre rövidülnek. Mert egyik se tudja mit akar. Van hogy randizok, de van amikor hónapokig ismerkedni sincs kedvem. A szüleim válnak, az sem egyszerű. Mégis úgy érzem, valami hiányzik az életemből, magányosnak érzem magam. Mi lehet az oka ennek? Hobbijaim is vannak, lefoglalom magam, de legbelül érzem a magányt.
2014. márc. 5. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az állandóságot keresed. Egy igazi társat hiányolsz az életedből, ami teljesen normális. Lehet, hogy legbelül már szíved szerint tovább lépnél, azaz családot alapítanál. Gondolom ez a hiányérzet oka, de biztosan csak te tudhatod.
2014. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sorstársam
2014. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már nem tudom eldönteni, hogy mi hiányzik valójában az életemből. családra vágytam, pár évvel ezelőtt, mikor megtaláltam azt a férfit, de azóta nem... nem vágyom rá... minden nap van valami programom, van amit le is mondok, és inkább egyedül vagyok otthon, olyankor főzök, sütök vmit, házimunka, pihi... jövök-megyek, szóval nem unatkozok, de mégis érzem belül az ürességet, a magányt.
2014. márc. 5. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
menj el egy vallásos közösségbe,ha még nem vagy valamelyikben, persze csak ha van kedved, szerintem megéri, legalábbis nekem ez segített. vagy kezdj valami újba! váltsd valóra mondjuk az egyik gyerekkori álmodat, hátha attól kicsit felrázódsz. Mindenképpen vigyél valami fordulatot az életedbe
2014. márc. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!