Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagáltatok volna?...

Ti hogyan reagáltatok volna? Ezek az idős emberek mindent megengedhetnek maguknak?

Figyelt kérdés

Ma vittem a 6 éves lányomat az orvoshoz.Villamossal mentünk, mivel most adták át itt a 2-es villamos mindig nagy rajta a tömeg.Ahogy felszálltunk mondtam a lányomnak, hogy kapaszkodjon meg, amíg érvényesítem a jegyeket (pár lépés volt, de ugye a sok ember miatt nem volt könnyű). Mire visszaléptem a lányom ijjedten állt egy veszekedő idős hölgy, és egy fiatalabb nő között.Nem is figyeltem, hogy min megy a vita, amíg a kislányom sírni nem kezdett.(pár másodper volt ez) Kérdeztem, hogy mi a baj, hirtelen azt hittem megint fájdalmai vannak.Ekkor a fiatal nő mondta, hogy a kb. 80 év körüli hölgy nem tudott felszállni a hatalmas húzhatós kocsijával azért tarkón vágta a lányomat, hogy menjen bentebb.Nagyon ideges lettem.Hogy veszi bárki is a bátorságot, hogy kezett emel más gyermekére?! Nem hobbiból hordom a klinikára, súlyos betegsége van, én se ütöttem meg még sose.Erre egy kimázolt, piacra siető nő képes csak úgy megütni? Mikor enyhén durva módon megkérdeztem, hogy mégis mit képzel magárol, elkezdett velem ordibálni, hogy ő egy tekintélyes nő, és nem türi, hogy fiatal cafkák (!) így beszéljenek vele, inkàbb neveljem meg a gyerekemet!

Még most is ideges vagyok.

Egy ilyen embert kell tisztelni?Ilyen embernek átadni a helyünket?

A lányom szerencsére csak megijedt, nem az ütés fájt neki.Ez viszont nem változtat azzon, hogy megütötte.


2014. márc. 6. 13:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
mint mondtam a kifogásaid nem fogják megóvni a gyereked. ezt kellene megérteni, de nem fogod.
2014. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben értem, amit leírtál. Szerinted az, akinek anyagilag nem kivitelezhető 2(!) autó fenn tartása, annak nem jár ki a gyermek adta boldogság, öröm, és vele járói! Nagyon örülök, hogy Neked, és gyermeke(i)dnek sose volt szüksége tömegközlekedésre, de Nekünk van! Te meg ezt nem érted sajnos meg.
2014. márc. 7. 18:48
 23/26 anonim válasza:

Hahh! 14-es, teged egymasik topickban is kibeszelnek a tudtod nelkul :-DD vagyis egy ember linkelte a valaszodat es megkerdezte hogy kiert veled egyett.

Haaat ottt is le van szavazva amit irtal.Szerintem sincs igazad.Nagyon nincs

2014. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
36%
te hülyeidiota 21es,amig a jegyet cseszteted addig sem veheted le a szemed a gyerekről,amikor egy lépésre van töled a gyerek?egy térben látotávolságon belül?más ,úgymond civilizált emberek mellett?ez azért még nem kongo köztársaság.áljál már meg egy szóra te degenerált ,értem én hogy orbámá viktor terjeszti a bűnözést de ez esetben azonal rendört kellett volna hívni vagy a gyereket azonos mérvű erővel megvédeni,vagyis a komcsi boszorkát nyakonvágni,erre minden becsületes polgárnak joga van,sőt kötelessége megvédni embertársát,főleg egy gyereket. úgyhogy idiota vagy szoble a felcsúti törpét.
2014. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22%

örülök hogy celeb lettem.

persze hogy senki se ért velem egyet, mert az átlag ostoba magyar csak szüli a gyereket, mert az neki kijár, de hogy az felelősséggel jár, az az önző egóját nem érdekli. ebből is látszik, hogy még nagyon távol állunk a minőségi emberek nevelésétől, és a legtöbb embernek a gyerek csak egy eszkösz kompenzálásnak. és ez RETTENTŐEN SZOMORÚ DOLOG. hogy iylen ostoba emberek is gyereket tudnak csinálni, és tönkreteszik mások életét.

2014. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azért kicsit elgondolkozhatnál, hogy miért nem ért senki veled egyet!? Talán, mert az autónak semmi köze ahoz, hogy mennyire lesz egy ember "minőségi". Van egy olyan érzésem, hogy itt nem mi vagyunk az ostobák. Nem tudom, hogy elolvastad-e, amit tegnap linkeltem kérdést, de ott is ezen ment a vita.Szerencsére több normálisan gondolkozó ember van, így SENKI sincs azon a véleményen, mint Te!
2014. márc. 8. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!