Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi sír az miért...

Ha egy férfi sír az miért olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés
Kiábrándultam egy jó pár emberből akik megkérdőjelezik a férfiúi voltát egy embernek.A történetet nem írom le csak felkúr az,hogy valaki ennyire lekezelő,rideg és még hangoztatja is,hogy mekkora gyökér!A páromnak a barátnői beszélték tele fejét.Bár ő is minek mondja el az ilyet,nem tudom.Egyébként egyszer fordult elő amióta együtt élünk.
2014. márc. 16. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert erre tanítsuk a gyerekeket évtizedekóta,szerintem is nagy baromság.

Ha a kislány elesik jaj angyalkám ne sírj, ha a fiú jaj nem sírj fiúknak nem szabad.

2014. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dolog mert nem szoktak. Aki ezt cikinek tartja az egy hül.ye picsuka és valószínű így vezeti le hogy csak lyuknak használják amúgy semmi törődést se kap. Az én férjemet 2-szer láttam a 7 év alatt eddig sírni és megtisztelt hogy előttem merte, mert ez nagy bizalomra utal. Nekem.

Ha a párod inkább hallgat a barátnőcskéire hagyd inkább, aztán fogadd vissza ha kinőtt a tinikorból agyilag is.

2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Épp az a helyzet, hogy egy igazi férfi merhet sírni, mert annak nem kell önmagát megerőszakolva is mutogatni, hogy mekkora férfi, mert anélkül is az. Ez amúgy nem saját gondolat, s példának ott volt valami hősi drámában a barátja halála miatt fájdalmas könnyeket ejtő teljesen férfias hős.

Elég szánalmas azok gondolkodásmódja, akikről írsz. A férfi is ember, vannak érzései, olykor, indokoltan sírni miért is lenne gond? Eh.

2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiakat már kisgyermekkortól arra nevelik, hogy ne sírjanak, az nem férfias dolog! Pedig a sírásnak is meg van a maga szerepe! Feszültség levezető, megnyugvást eredményező hatással bír! Én a fiaimnak mindig azt mondtam, hogy nem attól válnak férfivá ha az érzéseiket eltakarják, Vannak olyan helyzetek, amikor igen is ki kell adnunk magunkból a feszültséget! És ha ez sírás formájában történik, akkor ne szégyenljék!
2014. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs férfiasabb dolog, mint tisztában lenni az érzéseinkkel és tudni, hogy mutassuk ki. Ezek között ott van a sírás is. Semmi baj nincs vele. Olvasd el Csernus könyveit, sok mindent másképp fogsz utána látni.
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, milyen helyzetben sír.

Ha mondjuk elmegy egy állásinterjúra, de nem kapja meg az állást, akkor ne kezdjen el sírni nekem.

Ha meghalt valakije, természetes hogy sír.

2014. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez attól is függ, miért sír. Ha valami komoly probléma miatt, az természetes. De ha mondjuk azért, mert veszít a kedvenc focicsapata, az már kicsit durva.
2014. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dolog, de nem negatívum. Persze nem a jajveszékelésre gondolok. Azért nagy dolog, mert csecsemőkorától kezdve gyömöszölik bele a tudatába, a tudatalattijába, hogy férfiaknak szégyen sírni. Ha mégis utat enged az érzéseinek, az nagy dolog!
2014. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 16. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk én semmin sem sírok, talán temetésen töröltem már könnyeket, de amikor csak magamat törtem össze csúnyábban, vagy éreztem hosszú percekre azt, hogy életveszélyes szituból nem jövök ki élve, akkor még ez sem volt. Rúgott ki olyan csaj akit imádtam, olyan munkahely amit szerettem, de ilyenkor is nyugis maradtam. A boldogságot viszont intenzíven élem meg.
2014. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!