Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fekete Hattyú. Mennyire durva?

Fekete Hattyú. Mennyire durva?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretem az elgondolkodtató filmeket. Több kérdést is olvastam itt, miszerint ez olyan, elgondolkodtató film. De azt is hallottam, hogy félelmetes, szóval a horrort nem szeretem. De láttam a film bemutatóját és nagyon érdekel. Csak félek, hogy tényleg nagyon félelmetes, arról pedig rossz emlékeim vannak.
2011. márc. 14. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó film de szerintem hagyd ki inkább.Tényleg elég szörnyű.
2011. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha drámai (ezt is hallottam :D) az nem zavar. Ha ilyen nagyon véres, meg tényleg horror, akkor nem nézem meg :) Köszönöm a választ! Azért még várom a véleményeket.



Csak valakitől úgy hallottam, hogy mennek moziba, és majd becsukja a szemét , mert olyan félelmetes.

2011. márc. 14. 21:21
 3/15 Thurston ***** válasza:
46%
Hogy elgondolkodtató, azt nem mondanám. Vagy nem értem. Vagy mittuomén. De amúgy súlyos film lehet egy tizenötévesnek, ja. De nem félelmetes.
2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

nyugodtan megnézheted mert nem az a lényege a filmnek hogy ijesztgessen, ne horrort képzelj el

egy olyan rész van benne mikor az egyik táncos hasba döfi a másikat egy törött tükörrel

2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Álmodnék tőle rosszat? :D


Tudom hülye kérdés, 15 évesen ilyet kérdezni, de ennek vannak háttértörténetei, két nővérrel még 4 éves koromról :D

2011. márc. 14. 21:25
 6/15 Thurston ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszat álmodnál tőle. Nincs benne semmi ijesztő vagy gyomorforgató.
2011. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg szerintem, nincs benne semmi durva, és azért mondják h elgondolkodtató mert valóban az, mikor pl én is néztem nem igazán értettem h mi történik és mikor vége lett a filmnek még akkor is voltak hiányos dolgok amiket nem értettem:D és utána néztem neten, akkor vágtam le h mi is volt a filmben:$:D de am már csak azért is érdemes megnézni mert Natalie Porman nagyon szupi benne :)

16/F

2011. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Vannek benne durvaságok,meg leszbikus jelenet,de ha rosszat álmodsz az horrorfilmektől,akkor 15 évesen mi a túróért nézel ilyeneket ?
2011. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
utolsó, nem értem, minek kell így menni az embernek - -" épp azért kérdi, hogy milyen film, mert ha félelmetes, akkor nem nézi meg. istenem.. - -""""
2011. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
73%
Én azt mondom a 2010-es év filmje. MIndenkinek más-más véleménye van a horrorról, a félelemről, mint minden más relatív. A véleményem az, hogy nem egy fűrész, vagy más hasonló degenerált által rendezett vértől csöpögő szutyok, hanem egy izgalmas THRILLER, amit az utóbbi évek egyik legjobb rendezője alkotott. Nem vészes, csapasd neki:)
2011. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!