Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik rossz tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik rossz tulajdonságom miatt nem kellek nektek?

Figyelt kérdés

Már tényleg nem értem miért nem jön össze semmi... ha tárgyilagosan nézem a dolgokat akkor elvileg minden esélyem megvan rá de még is elkerülnek. Sportolok kis korom óta, 2-3 éve már csak hobbiból. Helyesnek mondanak (bár ezek a lányok se akartak járni velem) és erős gimibe járok (úgy gondolom eszem is van :D)... de valamiért nem vagyok szimpatikus... ja és nem egyszer volt, hogy szabályosan megutáltak pedig semmi rosszat nem tettem :D


tehát lányok ti mit nem kedveltek egy srácban, ha van olyan ismerősötök, azt miért nem kedvelitek, stb.?


17/F


2012. aug. 27. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A korod miatt. Még kis pö.cs vagy...
2012. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván korombeliek válaszát várom, azért kösz!
2012. aug. 27. 00:23
 3/12 A kérdező kommentje:
nem unatkozó munkanélküliek válaszát :D
2012. aug. 27. 00:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Te kis taknyos, hiába próbálsz itt feleselni, akkor is egy kis pö.cs vagy!
2012. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo,miert,te hany eves vagy?

Amugy meg,ez olyan dolog,h nincs valasz ra,mert amit irtal az keves...de ennel tobbet nem is lehet,mert azok tudnak velemenyt alkotni,akik ismernek,latnak.Hogy sportolsz, az csak a javadra valhat:) ha a lanyok mondjak ,h helyes vagy ,az is pozitiv. De neked is biztosan volt mar,h mondtad egy lanyra h szep,csinos..de nem jarnal vele..

2012. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem tudsz kommunikálni a lányokkal... vagy nem jól...
2012. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, hülye, buta csajjal én se járnék akármennyire jól néz ki...
2012. aug. 27. 00:31
 8/12 anonim ***** válasza:
próbálj meg lazább és nyitottabb lenni, a beszélgetés terén is :) utsó voltam :)
2012. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és lehet furcsa viselkedés ez nálam de én már most tudnék hosszú távra tervezni... lehet ezt veszik észre rajtam? (ált
2012. aug. 27. 00:44
 10/12 anonim válasza:
szerintem próbálkozz 1-2 évvel fiatalabb lányoknál, lehet, hogy közhely, de egy csomó esetben igaz, hogy a lányok hamarabb érnek, és emiatt az idősebb fiúkkal jobban kijönnek, mint a saját korosztályukkal, bár ki tudja... a lényeg, hogy én sem járnék egy osztálytársammal sem, még ha helyes akkor sem, mert egészen másképp gondolkodunk egy csomó dologban
2012. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!