Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elviselhetetlen a természetem?...

Elviselhetetlen a természetem? 17L

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy nagyon nehéz természetem van. Makacs vagyok, hiába tudom, hogy hülyesèget csinàlok és mások figyelmeztetnek, próbálnának segíteni akkor is úgy van ahogy én elgondoltam aztán persze ràjövök hogy nagyon nem, mégsem ismerném be még az istenért sem. Állandóan hazudok, kis és nagy dolgokban egyarànt barátoknak, családnak stb. Idegesít mindenki ami azt illeti még a sajàt baràtaim is Inkàbb le sem írom milyen gondolatok szàguldoznak àt a fejemben egy vita alkalmàval. Manipulàlom az embereket, szinte mindenkinél tudom mit kell mondani, tenni hogy elérjem hogy azt tegye amit én akarok. Ha valaki szembe szàll velem nyíltan minden önuralmam elvesztem. Nem tudom kimutatni ha örülök még akkor sem ha tényleg. Egy egyszerű szót "szeretlek" a kutyàmon kívül màsnak képtelen vagyok kimondani. Ha számít kb fél évig szedtem antidepresszànst.
2014. márc. 29. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
aljas szar alak vagy még lány léttedre is,szégyeld össze magad!
2014. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
hát nem valami vonzó.
2014. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 manó1235 ***** válasza:
A leírtak alapján eléggé az lehetsz főleg ha hazudsz.. és csoda h vannak barátaid.. meg a családod elnézi neked.. úgy bánj másokkal ahogy szeretnéd hogy veled bánjanak.. milyen lenne ha neked hazudna mindenki? tuti nem tetszene.. mégis ezt teszed mindenkivel. és ha nem mutatod ki a szereteted.. és meghal az egyik rokonod.. hátralevő életedben bánni fogod hogy sosem mondtad neki mondjuk azt hogy szeretlek.
2014. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy nem a legjobb természeted van, de legalább van önkontrollod, és nem vagy elszállva magadtól!

Na meg persze ezek szerint azért őszinte is tudsz lenni:)))


"Ha valaki szembe száll velem nyíltan minden önuralmam elvesztem. "

Ez kb miben nyilvánul meg pontosan?

2014. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szóval elismered hogy elviselhetetlen a természeted, akkor mi a kérdés voltaképpen?
2014. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha te elviseled, akkor nem elviselhetetlen.
2014. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Máglyára veled!
2014. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 aculluca ***** válasza:
az univerzum intézi az ilyeneket ha képtelenek a változásra, jön egy reccs, hátha elgondolkodsz majd rajta.
2014. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem elviselhetetlennek mondanam hanem utalatosnak.
2014. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ha így folytatod egy roppant boldogtalan élet áll előtted, amiben nem mondom, hogy nem lesz élvezet, de amikor már belecsömörlöttél az élvezetbe ott lesz a semmi, és felkötöd magad a lakásod magányában, mert YOLO.

Tök egyszerű a megoldás. Határozd el, hogy megerőszakolod magad, és JÓ leszel. A feszültséget tereld a jóság irányába. Ahelyett, hogy mocskolódnál ugyanazzal a lendülettel mondj pozitív dolgokat. A hazugság helyett nagy levegő, és dőljön ki az igazság. Aztán nekem tök 8, hogy mit csinálsz. Tudod mit? Ne is hallgass rám. Legyél az ember jelzőre méltatlan patkány.

2014. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!