Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elviselhetetlen a természetem?...

Elviselhetetlen a természetem? 17L

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy nagyon nehéz természetem van. Makacs vagyok, hiába tudom, hogy hülyesèget csinàlok és mások figyelmeztetnek, próbálnának segíteni akkor is úgy van ahogy én elgondoltam aztán persze ràjövök hogy nagyon nem, mégsem ismerném be még az istenért sem. Állandóan hazudok, kis és nagy dolgokban egyarànt barátoknak, családnak stb. Idegesít mindenki ami azt illeti még a sajàt baràtaim is Inkàbb le sem írom milyen gondolatok szàguldoznak àt a fejemben egy vita alkalmàval. Manipulàlom az embereket, szinte mindenkinél tudom mit kell mondani, tenni hogy elérjem hogy azt tegye amit én akarok. Ha valaki szembe szàll velem nyíltan minden önuralmam elvesztem. Nem tudom kimutatni ha örülök még akkor sem ha tényleg. Egy egyszerű szót "szeretlek" a kutyàmon kívül màsnak képtelen vagyok kimondani. Ha számít kb fél évig szedtem antidepresszànst.
2014. márc. 29. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen típusuak jönnek be :D
2014. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak tudni kell kezelni téged:D Én simán kezesbárányt faragnék belőled:P
2014. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő: ha a pszichiáterem sem igazán tudott kezelni majd biztos ti tudnátok, valóban. Nyomjátok el magatokat légyszíves.


Az önuralmam elvesztése alatt azt értettem, hogy elkezdek üvöltözni, csapkodni, akadt már rá példa hogy egy srácot pofán vágtam.

Nem tudom már hányas válaszoló írta, de felkötni biztos nem fogom magam, gyűlölöm az öngyilkos embereket, volt már nagyon közeli családi körben egy öngyilkos, gyávaságnak tartom. Akkor inkább haljak meg abban hogy bungle jumpingozás közben elszakad a kötél minthogy ilyenre vetemedjek. Próbáltam már átformálni a gondolkodásom, de nem megy, idegesít mindenki, a beszédük, a mimikájuk, a kinézetük, egyszerűen minden.

2014. márc. 29. 16:43
 14/20 anonim ***** válasza:

Ugyan már, pszichiáter...

Olyanról nem hallottál még, hogy egy ember akkora hatással tud lenni a másikra, hogy az teljesen megváltozik? Mert sok ilyen van. Ne a gyógyszerektől várj javulást. Az antidepresszáns semmire nem jó. Csak elnyomja a problémákat, ideiglenes megoldás.


Egyébként meg az égvilágon semmi bajod nincs, azon kívül, hogy végtelenül negatív ember vagy. Márpedig ez az alapja mindennek, az alapgondolkodás. Aztán ez mellé társul még nálad egy kis önbizalomhiány. Így nem csoda, hogy ingerült, frusztrált vagy.


Ez az én véleményem. Nyugodtan letámadhatsz, hogy rosszul látom:)

2014. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaja, az a kis pókháló nem lesz már útban :)
2014. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
engem nem tudnál manipulálni,de biztos kiverném az összes fogad te kígyó :D
2014. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, és akkor mi van? Ahogy látom neked ez jó, mert nem változtatsz rajta, pedig te is érzed, hogy nincs ez így rendben, tudod is, hogy mit kéne csinálnod, mégsem teszed. Akkor meg? Maradj ilyen és majd maximum a kutyádhoz fogsz tudni szólni. Ismerek egy hasonló lányt, mint te, és eléggé pofára esett, amikor nem maradt senkije és rá kellett jönnie, hogy az emberek is úgy állnak hozzá, ahogy ő hozzájuk.
2014. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt megneznem engem hogy manipulalsz. :D Szerintem hamar elvennem a kedved ettol a viselkedestol. Velem egyszer lettel volna olyan es olyan pofont kaptal volna visszakezbol. :D En is bunko vagyok de tudom kivel kell normalisan viselkednem. Es aki velem normalis es meg nem adott arra okot hogy ualjam azzal kedves vagyok.
2014. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
BECSÜLD MEG szokat, akik egyáltalán még szóbaállnak veled! Nagyon szerethetnek téged. Én biztosan nem pazarolnám az időmet egy ilyen emberre. Ahogy leírtad magad, az intellgenciára vall. Ha szeretnél boldog életet, akkor próbáld meg kibogozni, mitől váltál ilyenné. A tablettákat felejtsd el, csak ártanak. Őszinte szeretetre és megértésre van szükséged. Sajnálom, hogy a kutya az egyetlen, aki jelenleg ezt meg tudja adni neked.
2014. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Wow! Megkerdezni milyen csillagjegyed van de leharapnad a fejem. Hat agressziv vagy az biztos. En gyogyszer helyett ajanlanam neked(sajat tapasztalat) a baratcserje kapszulat. szerintem a hormonjaiddal lehet baj, ha tenyleg minden es mindenki idegesitonek hat a szamodra. Nagyon surgosen kezdd el szedni napi egy kapszulat ebeddel vagy vacsival. Termeszetesen szinte mindenkinek igaza van a hozza szolok kozul egytol egyig. Hidd el nem vagy kepes mindenkit manipulalni csak meg egyenlore elkerultek az olyanok akik ugy rendre utasitananak egy kiados veressel hogy pisilve konyorognel egy uj eselyert. Ezt nem bunkosagbol irtam hanem figyelmeztetesbol, mert eljon majd az az ember aki a foldre fog kenyszeriteni es elvezi majd, hogy gyotorhet. Persze hogy szeretnek a barataid, hiszen ezek szerint neem voltal mindig ilyen es egy rendes szeretheto ember vagy, de nezz melyen magadba mi tortent. Talan szerelmi csalodas, szuleid elvaltak vagy dietaztal es felborult a hormonhaztartasod. Tudnod kell, hogy ha mar nagyon nem segit a baratcserje sem ~(kizartnak tartom hogy ne segitsen) akkor menj vissza a dokidhoz igazi kezelesert.
2014. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!