Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Elviselhetetlen...

Mit csináljak? Elviselhetetlen a természetem.

Figyelt kérdés
Már tizenévesen ha visszagondolok bántottam a gyengébbeket, persze az erőseknek meg akartam felelni, kemény akartam,akarok lenni,mára 24 vagyok. Van kisebségi komplexusom is...Meg az bánt,hogy anyám még támogatott,nem hagyta,hogy beleszóljon a nevelőapám.
2011. aug. 11. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tizenévesen sok butaságot csinál az ember.


Az a fontos: MOST milyen vagy? Most is így döntesz, ha olyan szituációba kerülsz?

2011. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most jön ki igazán,hogy senkit nem viselek el,agresszív vagyok,önző stb. bántó vagyok,de igazából magamat bántom,mindenki elmenekül 1 idő után(érthető).Át akarom magam nevelni vagy nem tudom,de ez nem kifizetődő.
2011. aug. 11. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus? Segíthet.


De egyébként TE magad is tudsz úgy dönteni, hogy megváltozol, csak sokkal nehezebb.

2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet ott kezdődik, hgy magamat nem tudom elviselni?
2011. aug. 11. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
24 évesen már nehéz, de nem lehetetlen megváltozni. Az évek alatt ez lett a természetes személyiséged, bárminemű változástól rosszul éreznéd magad. Keress olyat, aki elvisel úgy ahogy vagy, vannak ilyenek. Nekem pl, ha megtetszik valaki karaktere, onnantól bármit csinálhat, nem fontos, én kedvelni fogom. Túl sokat tulajdonítanak a szavaknak, a tettek számítanak.
2011. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!