Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem lanya elviselhetetlen...

A ferjem lanya elviselhetetlen. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

A ferjem,es a volt felesege mar regen elvaltak,de szuletett egy kislanyuk. Aztan jottem en a kepbe. Osszejottunk a ferjemmel, 2 ev utan osszekoltoztunk,majd fel ev mulva ossze is hazasodtunk. Ekkorra volt a kislanya 5 eves. Azota eltelt 2 ev,de fel eve a ferjemmel szuletett egy kislanyunk.

Az o lanyaval soha semmi baj nem volt,amig meg nem szuletett a kislanyunk. Imadtam a lanyat,szinte sajatomnak tekintettem. Ferjemek ugy egyeztek meg a volt felelseggel,hogy egy het itt nalunk,egy het az anyjanal. Na most,miota megszuletett a kislanyunk,azota ez az egy het emberprobalo.

A kislany bantja a kicsit,karmolja,csipi,harapja,uti-vagja,ahol eri. Mindezek mellett zsarolja az apjat,es csak ugy arad belole a feltekenyseg,a rosszindulat,a bosszusag. Olyanokat vag a fejunkhoz 7 eves letere,hogy csak lesunk. Pl. Megollek titeket,utallak(engem utal itt eppen),utal engem az apukam(honnan veszi? Imadja ot az apja!),megolom a szornyeteget(ez a kislanyunk legujabb neve.....),utallak titeket stbstbstb. Az apjat azzal zsarolja,hogy vegyen meg neki xy-t,mert kulonben megoli a kislanyunkat. Azt mondta a ferjemnek a legutobb,hogy ot szeresse jobban,mert neki nem lehet masik lanya(marmint a ferjemnek),stbstbstb.

MI A TEENDO? Mit lehet csinalni egy ilyen kislannyal?

Bocsanat,ha hosszu lett.

30/N


2014. márc. 28. 14:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%

pszichológus


előtte meg leülni beszélni a gyerekkel és az anyjával is h ott pl mi a helyzet

valszeg testvér féltékenység


esetleg megbeszélni anyuval h egy ideig csak hétvégén jöhessen a gyerek

2014. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
89%
Ha jóba vagy a kislány anyjával, beszélgessetek el vele. Kérdezzen rá ő a lánynál, miért viselkedik így.
2014. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkeppen gyermekpszichologust javaslok. Valoszinuleg feltekeny a kistesora, h o bármikor ott lehet stb.

Biztositsatok ot, h ugyanugy szeretitek, apukaja csinaljon kozos programot vele.

2014. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is miharabb pszichológushoz kell vinni, mielőtt nagyobb baj nem lesz, ez már nem egy sima féltékenység.
2014. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
86%
Azt semmiképp nem javaslom, hogy kevesebbszer jöhessen hozzátok a lány. Akkor úgy érezné, igaza van és tényleg nem érdekel titeket. Pszichológus egyébként.
2014. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
81%
pszichológus.
2014. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
73%
Ha az én gyerkemet ütné-vágná, harapdálná, stb, én bizony simán letekernék neki egy nevelő célzatú pofont, az biztos, csak hogy tudja, hol a helye, az utálatos és a megöléses megjegyzések után meg pláne.
2014. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

Ugyan. A pszichologus dolgon mar reg tul vagyunk.

Harom pszichologusnal jartunk.

2014. márc. 28. 15:30
 9/59 anonim ***** válasza:
14%
Sosem értettem hogy lehet ilyen szinten elhanyagolni egy gyereket.
2014. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
96%
Akkor talán tényleg 1-2 atyai,anyai pofon nem ártana neki. Szerintem semmiképp se te add neki,m az is rosszul sülhet el. Mit mond az anyuka?
2014. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!