Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor nőnek ki a férfiak a...

Mikor nőnek ki a férfiak a "haverozásból"?

Figyelt kérdés
Minden nap Facebookon beszélgetni (akár egész napos munka után is),heti 1-2x éjszakába nyúlóan iszogatni és beszélgetni a haverokkal nekem már a huszonévek közepén is sok. Félek, hogy később, akár gyerek esetén is ugyanez a tendencia fog folytatódni. Van valakinek ellenpéldája esetleg? :(
2014. ápr. 9. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem épp jó példával tudok szolgálni, ugyan is a párom haverjai baromira zűrös alakok voltak, nem szeretném részletezni, de megkeserítették az életem, ő rajta pedig élősködtek csak és kihasználták és hülyeségekbe vitték bele, de aztán jöttem én a képbe, megszerettük egymást és ultimátumot kapott. Vagy én, vagy a haverok és engem választott...
2014. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyénje válogatja.

Ismerek olyat, aki soha nem hagyta abba. Két gyerek mellől is folyton lelécelt.

És olyat is, aki amint munkába lépett, rögtön megkomolyodott.

2014. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert szerinted fel kene adnia a baratait csak azert mert veled van? Na egy ilyen no nem kene!
2014. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ellenpélda vagyok, mert eleve nem csináltam soha ilyet. Viszont szinte minden hétvégén volt külön hétvégi programom 35 éves koromig. 43f
2014. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Meg van rekedve a személyiségfejlődése a kamaszéveiben. Ld. A férfi útja c. könyvet!
2014. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
66%

Hát...most előre mondom, bocsi! de: vagy unalmas vagy, vagy csak nem fogod fel, hogy egy párkapcsolat nem annyiból áll, hogy munka után szembeülünk egymással, és nézzük bárgyún a másikat. Miért is nem iszogathat pl. hétvégén esténként? Miért is nem beszélgethet a facebookon akár órákon át? Miért is kéne kinőnie a "haverozásból"? És legfőképpen: MIÉRT HISZI AZT SOK NŐ, HOGY KB. A FŐNÖKE A PÁRJÁNAK, ÉS CSAK AZ LEHET, AMIT A HÖLGY AKAR???????


üDV.: 28/N ( 7 éve boldog házas 2 gyerekkel, egy "haverozós" imádni való férfi mellett)

2014. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez milyen hülye kérdés?
2014. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Mondok egy egyszeru szitut: Amikor majd jon a 2ik gyerek es nagyobb hazba koltoztok akkor milyen jol is jonnenek azok a haverok akik egy delutan alatt megoldjak a koltoztetest 1-2 sorert.

Egyebkent is kell a tarsasag, ha ez nem olyan feluletes mint a noknel a "most o a legjobb baratnom" dolog akkor meg ossze is teheti a kezeit hogy van mindig kikre szamktani. Es igen, ezek a kotelekek bizony jobb esetben gyerekkortol tartanak es az estebe nyulo sorozesek, jo hangulatu pecazasok, bogracsozasok csak annak a jelei hogy jol erzi magat abban akozegben, es baratok kozt van anelkul is hogy bekapcsolna az RTL klubot.

2014. ápr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
miért fáj ez neked? neked biztos nincsenek barátaid, és sivár az életed, ezért akarsz rá akaszkodni
2014. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pont ezek miatt veszitettem el gyakorlatilag az összes barátomat,a kapcsolatnak meg lassan vége és még dumálni sincs kivel nem hogy sörözni.Persze valahol én is hibás vagyok hagytam hogy a fejemre nőjjön 36F
2014. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!