Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor nőnek ki a férfiak a...

Mikor nőnek ki a férfiak a "haverozásból"?

Figyelt kérdés
Minden nap Facebookon beszélgetni (akár egész napos munka után is),heti 1-2x éjszakába nyúlóan iszogatni és beszélgetni a haverokkal nekem már a huszonévek közepén is sok. Félek, hogy később, akár gyerek esetén is ugyanez a tendencia fog folytatódni. Van valakinek ellenpéldája esetleg? :(
2014. ápr. 9. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg ellen példa van,a gond mindig is a saját emberünkkel akad.Természetesen ez olyan dolog hogy kell,az ember nem dobja el csak úgy egy nőért az igazi barátait!Nos mindennek megvan a maga ideje,szóval nincsen semmi baj ha valaki eljár,de azt ne is vigye túlzásba.Én is 28 vagyok de azért félévente évente összejövünk egy kis sörözésre,és ez kell is,ha egy nő azt mondaná hogy ne menjek akkor nem ismer engem,nem ismeri a barátaim,ilyen nő valószínű nem mellém való.
2014. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mint az utolsó válaszoló esetében,félévente(!),évente 1 alkalom szinte semmi,én heti 1-2 alkalomról beszéltem..

2014. ápr. 10. 08:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem rossz társaság és nem csajozni mennek,akkor talán még ez is ,jó.Javaslom ezt az időt próbáld Te is magadra fordítani!Ismered a barátait?
2014. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Távoli városból költöztem hozzá. Neki itt vannak a gyerekkori barátai, én meg nem ismertem senkit. Ő szolidaritást vállalt, nem ment el soha a barátaival, helyette velem volt. Mindig mindenhova csak együtt mentünk. Imádjuk egymást, de sivár lett így az életünk és a kapcsolatunk is majdnem ráment. Szerencsére észbe kaptunk. Ő újra felépítette a régi barátságait, én meg ismerkedtem, barátnőket szereztem. Így most szuper. Jobb lett a kapcsolatunk, mint előtte bármikor. Mindketten eljárunk a saját barátainkkal egymás nélkül is, sportolni, közös hobbit űzni. Arra figyelünk, hogy mindig egyeztetünk, és az első a család. Vasárnap csakis együtt vagyunk, akkor csakis közös programot szervezünk. Remélem, ebből sosem nő ki, mert nem szeretném feladni a barátnőimet;-)
2014. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na, olyan nő biztos nem kéne aki elvárja hogy az összes baráti kapcsolatomat szüntessem meg. Neked vannak/voltak egyáltalán barátaid?

Felnőtt ember. Mit vársz hogy majd időre otthon lesz pizsamában és várja a jóét puszit?

2014. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól másznék a falra, ha egyfolytában a nyakamon lógna és soha nem mozdulna ki a barátaival. Nem gumiszobába zártam, csak feleségül mentem hozzá. Szerény véleményem szerint egyáltalán nem hátrány, ha az ember fia szocializált marad, kikapcsolódik és vidám.
2014. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!